Disclosure zagrają z The Weeknd i Lorde

Disclosure ogłaszają szczegóły swojego najnowszego albumu „Caracal” i potwierdzają współpracę z takimi artystami jak The Weeknd, Miguel czy Lorde! Kto jeszcze pojawi się na ich nadchodzącej płycie?

Nie sposób już wyobrazić sobie muzycznego świata bez Disclosure i ich wpływu na dzisiejszą scenę muzyczną. Wyjątkowy debiut braci Lawrence w 2013 roku (album “Settle”) zapewnił im mocną pozycję wśród gwiazd muzyki elektronicznej. Zajęli miejsca na szczycie międzynarodowych list przebojów, zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia.

Kluczowym momentem w drodze do sławy był niesamowity sukces singla “Latch” z wokalem nieznanego nikomu wówczas Sama Smitha. Najnowszy singiel duetu pt. “Omen” to efekt ponownej współpracy z wokalistą – tym razem ze statusem międzynarodowej supergwiazdy, zdobywcy 4 nagród Grammy. Jest to singiel zwiastujący wyczekiwany, drugi album Disclosure, czyli “Caracal”. Premiera krążka zapowiedziana jest na 25 września.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Oprócz Sama Smitha na płycie będzie można posłuchać efektów współpracy z takimi artystami jak Lion Babe, Nao Kwabs, Gregory Porter,  The Weeknd, Miguel czy Lorde. Oprócz efektów współpracy z innymi twórcami, na płycie będzie można też usłyszeć „Jaded”, „Echoes” i „Molecules”, czyli utwory napisane i wykonane jedynie przez Howarda Lawrence’a.

Pełna tracklista wersji Deluxe:

 1. Nocturnal ft. The Weeknd
 2. Omen ft. Sam Smith
 3. Holding On ft. Gregory Porter
 4. Hourglass ft. Lion Babe
 5. Willing & Able ft. Kwabs
 6. Magnets ft. Lorde
 7. Jaded
 8. Good Intentions ft. Miguel
 9. Superego ft. Nao
 10. Echoes
 11. Masterpiece ft. Jordan Rakei
 12. Molecules
 13. Moving Mountains ft. Brendan Riley
 14. Bang That
 15. Afterthought

 My już odliczamy dni do premiery, a wy?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News