Dick or treat: nietypowy gadżet od Marylina Mansona na Halloween

po lewej marilyn manosn w mocnym białym makijażu, po prawej czarne dildo z jego wizerunkiem i pokrowiec

Dynia? Checked! Cukierki? Checked! Przebranie? Checked! Dildo? Checked! Stop, dildo? Czemu nie? Z okazji Halloween, Marylin Manson wprowadził do swojego sklepu wibrator z własną podobizną.

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie — czas zacząć przygotowania. Pragnąc spędzić to święto jak najlepiej, (lepiej niż rok temu, legendarnie) oprócz samych cukierków i innych jakże typowych, nudnych i pospolitych gadżetów, Manson proponuje nam — gumowe dildo. Tak, dokładnie, 20-centymetrowe.

Taki gadżet dostaniemy już za $125, a wraz z nim w pakiecie otrzymamy gustowny pokrowiec, zapewniający dyskrecję w przechowywaniu. Producent zapewnia, że wibrator jest bezpieczny i hipoalergiczny, chociaż grafika po częstym używaniu może się niestety zetrzeć. Premierę double cross dildo, Manson ogłosił na swoim Instagramie z dopiskiem — I guess this is… Halloween #dickortreat.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BpF8-4ZhDEN/?taken-by=marilynmanson

Marilyn stwierdza, że jego zainteresowanie wibratorami zaczęło się w dość młodym wieku, bowiem jako nastolatek został wyrzucony ze szkoły za postawienie (skradzionego dziadkowi) dildo na biurku nauczycielki.

Tekst: Kacper Trzeciak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News