Design zwierzęcy

Estetyczne i dopracowane 
w najmniejszym szczególe meble i akcesoria są podyktowane realną potrzebą właścicieli zwierząt. Oprócz funkcjonalności i oczywiście pełnego komfortu futrzaka, dla miłośników zwierząt liczy się również design!

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego pupila, zabawka, miska z wodą, czy legowisko nie muszą być już przykrą koniecznością.

 # Ore Pet – marka jest ciągle na bieżąco z potrzebami czworonogów i ich właścicieli. Oto nowa kolekcja ceramicznych miseczek, antypoślizgowych podkładek i uwaga… frisbee:

1112914865_xz5a1682

001_thumb-1 (1)

 

# The Petly – to japoński automatyczny “podajnik” jedzenia dla zwierząt. Zgrabne karmidełko wyposażone w wyświetlacz ma opcję programowania na czas, dzięki czemu właściciel może dopieścić zwierzaka solidną porcją karmy kilka razy dziennie nawet pod swoją nieobecność.

Petly-cat

# Kooldog – to nowoczesny domek dla psa, który będzie zarazem ozdobą wnętrza. Metalowa konstrukcja z przodu posiada wymienny drewniany panel, który z łatwością można dopasować 
do pozostałych mebli.

 Kooldog-2 Kooldog-House-Freshome-4

 

# CATable – Hao Ruan zaprojektował biurko z myślą o właścicielach kotów. Tunele i zakamarki umieszczone w blacie biurka to istny raj dla kotów, a dla właściciela możliwość pracy bez łaszącego się futrzaka.

fXuZu8R

 

# PetNic – to podróżny organizer dla zwierząt. Wyglądem przypomina tradycyjny piknikowy koszyk, jednak ma dodatkową opcję – jego pokrywa jest zarazem miseczką idealną na karmę, 
czy wodę.

 

large_PetnicThumb

 

# Dog House Sofa – Seungji Mun, koreański projektant znalazł w domowej przestrzeni godne miejsce dla najwierniejszych kompanów. W swoim projekcie wydzielił przy sofie małą psią budę, zbudowaną z drewnianych elementów.

 

 1646c079cb91655f8b5b858f624193a1 dog-house-sofa-seungji-mun

 

# Valek Rolling Pins– to kolekcja wałków z wytłoczonymi wzorami stworzona przez polską projektantkę Zuzię Zuber. To pomysł nie tylko dla ludzi lubiących gotować, ale także dla miłośników zwierząt i motywów zwierzęcych.

RollingPin2-650x432 SONY DSC

 

# Pet Portrait Jewelry – firma Brevity pomyślała o największych fanach swoich czworonogów 
i błyskotek. Wystarczy wybrać z galerii idealne zdjęcie futrzaka i złożyć zamówienie, by cieszyć się niepowtarzalną biżuterią z wizerunkiem zwierzaka.

custom_dog_pet_portrait_jewelry_brevity

 

Tekst | Judyta Licznerska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News