Denimowy zawrót głowy

Dżins szturmuje światowe wybiegi. I dobrze, bo już dawno podbił nasze serca! Postawili na niego Gucci, Chloe, Roberto Cavalli, Fendi, Tommy Hilfiger i inni. Rihanna i Shakira wkładają go nawet na czerwony dywan.

Ubrania wykonane z tego materiału znajdziemy też w popularnych sieciówkach. Dżinsowe jest wszystko: kurtki, kamizelki, koszule, szorty, sukienki, spódniczki… Lista jest naprawdę długa. Ostatnio pojawiły się nawet denimowe okulary, zaprojektowane przez markę Ray Ban. Z łatwością więc stworzymy niebieski total look. Aby uniknąć nudy i monotonii w takiej stylizacji, dobrze jest połączyć różne odcienie denimu lub postawić na jeden, góra dwa takie elementy stroju.

Za co kochamy dżins? Na pewno za jego wygodę. Śmiało możemy biegać w nim cały dzień: do szkoły, do pracy i na imprezę. Za to, że pasuje do wszystkiego oraz za fakt, iż dobrze skrojone dżinsy nie potrzebują wyszukanego towarzystwa, aby zachwycić: wystarczy biały t-shirt, fajne buty i gotowe. Możemy je przerabiać jak tylko chcemy, wycierać, dziurawić, skracać, farbować, czy ozdabiać kolorowymi naszywkami i kamieniami. Ogromny wybór wśród denimowych wzorów i fasonów daje nam duże pole manewru. Na pewno każdy znajdzie coś, co zawróci mu w głowie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Burberry Prorsum DSquared2 Fendi Gucci J. Crew MM6 Maison Martin Margiela  Tommy HilfigerRoberto Cavalli

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News