Deborah Brown i Sylwester Ostrowski na 5. edycji targów CJG

Koncerty gwiazd, rozmowy z artystami, prezentacje tego, co nowe, ciekawe i ważne na rodzimej scenie muzycznej oraz oficjalne i zakulisowe spotkania przedstawicieli branży – to wszystko odbywać się będzie w ramach jubileuszowych, 5. Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane w Warszawie. To właśnie tam w ostatni weekend listopada bić będzie serce polskiego rynku muzycznego. Targi uświetni niezwykły koncert jazzowy światowej sławy wokalistki Deborah Brown oraz wyjątkowych gości.

Na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane pojawią się wydawcy, sklepy muzyczne, instytucje kultury, organizatorzy koncertów i festiwali, media, operatorzy telefonii komórkowych, producenci instrumentów i akcesoriów muzycznych, specjaliści od produkcji imprez i przedstawiciele studiów nagraniowych. Fani muzyki będą mogli kupić ją w każdej formie i w specjalnych cenach, będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi artystami, zdobyć autograf, zobaczyć występ na żywo i zapoznać się z szeroką ofertą wystawców.

-Chcemy, aby targi stały się prawdziwym świętem dla branży muzycznej i miłośników muzyki, platformą komunikacji i współpracy dla przedstawicieli polskiego i międzynarodowego przemysłu muzycznego. Poprzez stworzenie Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane chcemy inspirować rynek muzyczny do rozwoju, prezentować oryginalną muzykę i nowe technologie z branży muzycznej, a także wykreować miejsce odkrywania młodych talentów – mówią organizatorzy 5. Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


logo etm

W ciągu dnia organizatorzy zapraszają na targi, a wieczorem – na koncerty, które będą przeglądem polskiej sceny muzycznej i najciekawszych zjawisk ostatnich lat bez ograniczeń gatunkowych czy do konkretnego stylu. Występy zaprezentują różnorodność i wielowątkowość działań rodzimych twórców oraz promować będą polską kulturę i muzykę w kraju i za granicą. Wystąpią też zagraniczne gwiazdy – organizatorzy targów wkrótce podadzą szczegóły na ten temat.

Targi odbędą się w niezwykłych przestrzeniach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz Teatrze Studio w dniach 27-29 listopada 2015 roku. Więcej informacji i program na:

www.targicojestgrane.pl  / www.facebook.com/targicojestgrane

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News