Deadpool 2 opanował nie tylko kino, ale także świat muzyczny!

Okładka ścieżki dźwiękowej Deadpoola

W piątek na ekrany kin w Polsce i na świecie trafiła długo oczekiwana druga część przygód jednego z najbardziej nietypowego bohatera komiskowego – Deadpoola.

W filmie Deadpool 2 poza masą pomysłowych gagów, okrutnych żartów, zaskakujących aluzji i porażających scen walki znalazło się także miejsce na muzykę. Zarówno instrumentalną – dostępną jako Original Motion Picture Score, jak i z zebranymi piosenkami – Original Soundtrack Album.

Szczególnie to drugie wydawnictwo wywołuje spore emocje – nie dość, że pierwszym ujawnionym z niej utworem był nowy i naprawdę rewelacyjny utwór Celine DionAshes, to na płycie znalazły się także nowe propozycje Diplo, Skrillexa, hardkorowe rapsy i dzika elektronika, chóry chłopięce, klasyki rocka, przegląd list przebojów z lat 80-tych i 90-tych, ufff…

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


I choć tak nietypowe zestawienie nabiera nowego sensu po obejrzeniu filmu, może być też ścieżką dźwiękową na niejedną domową imprezę… A dla widzów filmu – wiadomo – pozycja obowiązkowa!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News