David Lynch zapowiedział, że to jeszcze nie koniec „Twin Peaks”?

Mężczyzna w garniturze i kobieta ubrana w garsonkę

Ponad rok temu na HBO pojawił się trzeci sezon Twin Peaks. Od tego czasu fani spekulowali, czy pojawi się kolejny sezon, czy być może to już koniec kultowego serialu. W sprawie wypowiedział się w końcu sam mistrz, David Lynch.

Co prawda w ostatnim czasie pojawiło się kilka informacji związanych z Lynchem, jak ta o produkcji dokumentu o Pieńkowej Damie, jednak w trakcie podpisywania swojej najnowszej książki Room to Dream, reżyser został zapytany o to, czy fani mogą jeszcze liczyć na kolejny sezon ulubionego serialu.

Czytaj również: Powstanie dokument o Pieńkowej Damie z Twin Peaks

Lynch powiedział, że kolejny sezon Twin Peaks jest w trakcie ustalania, ale pojawia się wiele przeszkód stojących na drodze do jego produkcji. Nie wyjaśnił co prawda, jakie są to przeszkody, ale możemy przypuszczać, że może chodzić po prostu o inne produkcje Lyncha, które są w trakcie kręcenia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.youtube.com/watch?v=JL7WZwWd7h4

To, co wiemy na pewno, to fakt, że nie jest to pierwsza sugestia o kontynuacji Twin Peaks, jaka pojawiła się od 2017 roku. Zapytany o to samo w listopadzie 2017, reżyser odpowiedział: Nigdy nie mów nigdy. Wychodzi na to, że jeszcze chwilę na bardziej oficjalną informację będziemy musieli poczekać, mając nadzieję, że będzie warto!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News