David Lynch zapowiedział, że to jeszcze nie koniec „Twin Peaks”?

Mężczyzna w garniturze i kobieta ubrana w garsonkę

Ponad rok temu na HBO pojawił się trzeci sezon Twin Peaks. Od tego czasu fani spekulowali, czy pojawi się kolejny sezon, czy być może to już koniec kultowego serialu. W sprawie wypowiedział się w końcu sam mistrz, David Lynch.

Co prawda w ostatnim czasie pojawiło się kilka informacji związanych z Lynchem, jak ta o produkcji dokumentu o Pieńkowej Damie, jednak w trakcie podpisywania swojej najnowszej książki Room to Dream, reżyser został zapytany o to, czy fani mogą jeszcze liczyć na kolejny sezon ulubionego serialu.

Czytaj również: Powstanie dokument o Pieńkowej Damie z Twin Peaks

Lynch powiedział, że kolejny sezon Twin Peaks jest w trakcie ustalania, ale pojawia się wiele przeszkód stojących na drodze do jego produkcji. Nie wyjaśnił co prawda, jakie są to przeszkody, ale możemy przypuszczać, że może chodzić po prostu o inne produkcje Lyncha, które są w trakcie kręcenia.

To, co wiemy na pewno, to fakt, że nie jest to pierwsza sugestia o kontynuacji Twin Peaks, jaka pojawiła się od 2017 roku. Zapytany o to samo w listopadzie 2017, reżyser odpowiedział: Nigdy nie mów nigdy. Wychodzi na to, że jeszcze chwilę na bardziej oficjalną informację będziemy musieli poczekać, mając nadzieję, że będzie warto!

Komentarze
Rate this post