David Lynch poprowadzi kurs online. Podzieli się wiedzą na temat filmu

Starszy mężczyzna z papierosem

Bez względu na to, czy jesteś fanem Davida Lyncha, czy aspirującym filmowcem, a może po prostu kochasz jego głos — kurs jest dostępny dla każdego.

Kurs o filmie prowadzony przez Davida Lyncha jest dostępny na platformie edukacyjnej MasterClass, gdzie już wcześniej pojawiały się zajęcia między innymi ze Spikiem Lee, czy Margaret Atwood.

W filmie zapowiadających 13-rozdziałowy kurs, Lynch daje opowiada pokrótce, czego będziemy mogli nauczyć się podczas jego zajęć.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Szukanie inspiracji, jest jak umieszczenie przynęty na haku i zanurzanie go w wodzie. Nie wiesz, kiedy przyjdzie i co ją wywoła. Aż tu nagle — szczęśliwy dzień, bingo — i łapiesz pomysł — mówi Lynch.

Kurs został zatytułowany David Lynch teaches creativity and film, a jedna lekcja kosztuje 85 funtów — chyba że wybierzecie opcję rocznego dostępu do platformy za 170 dolarów.

Co więcej, podczas zajęć poznacie od podszewki proces twórczy Lyncha: od generowania pomysłu, przez przekładanie pomysłu na narrację, po to, co najważniejsze, czyli pytanie, jak wyjść poza formułowanie historii?

Rejestrować można się tutaj, ale jeśli nie możecie sobie pozwolić na taki wydatek, zawsze pozostaje film, w którym Lynch za darmo uczy nas, jak gotować komosę ryżową.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News