Dancehall i twerk? Ruszają zapisy w Passa Passa Dance Studio

Passa Passa Dance Studio – kultowa szkoła tańca dancehall i twerk w Lublinie rusza właśnie z zapisami na sezon jesienny. Chcesz się rozruszać? Lubisz takie klimaty? W takim razie to coś dla ciebie.

Passa Passa to jamajska szkoła dancehallowa stworzona z miłości do tańca. Jest pierwszym takim miejscem, które powstało w Lublinie. Szkoła została założona w 2013 roku przez Kasię ‘Mad Kate’ Kuwałek, prekursorkę dancehall’u. Jak sama o sobie mówi: „Taniec to moje powietrze. Uwielbiam zarażać swoją pasją, a przy tym angażuje się całym sercem”.

Passa Passa Dance Studio powstała z potrzeby serca i chęci stworzenia w Lublinie miejsca z wyjątkowym klimatem, duszą i magiczną atmosferą, a zarazem miejsca kreatywnego, dającego możliwości rozwoju. Passa Passa proponuje zapisy na takie zajęcia jak: warsztaty z dancehallu, Dancehall Queen Style, kurs, na którym tańczy się wyłącznie kobiece ruchy, twerk – techniki potrząsania pupą oraz biodrami w rytm muzyki oraz streching, który jest nieodzowną częścią tańca, a przy tym idealnym sposobem ćwiczeń.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

cover photo zapisy

Zespół Passa Passa Dance Studio jest szkolony na najbardziej roztańczonej wyspie – Jamajce. To właśnie tam wszyscy tancerze poznają prawdziwy dancehall oraz mają możliwość nauki od najlepszych tancerzy na świecie. W Lublinie to jedyne miejsce w którym można poznać tajniki tego energetycznego tańca.

Trenerzy Passa Passa są przygotowani zarówno do pracy z dziećmi, z młodzieżą jak i z dorosłymi. Wiek nie gra tu roli. Liczy się taniec, pasja i zaangażowanie uczestników podczas zajęć. Zgodnie z mottem szkoły – „Aby zapalać innych musisz płonąć jak pochodnia” – szkoła stawia na pasję opartą na umiejętnościach i wiedzy i przede wszystkim na jakość. Zajęcia prowadzone są w grupach, w których każdy tancerz, czy też osoba początkująca jest traktowana indywidualnie, a instruktor jest ich przewodnikiem po tajnikach tanecznych.

Więcej informacji: www.facebook.com/PassaPassaDanceStudio oraz  FLOW PR | Kamila, kamila@flowpr.pl.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News