Daj szansę swojej karierze

Mówi się, że „praktyka czyni mistrza”. Czy powiedzenie to możemy także odnieść do naszej praktyki zawodowej? Jak najbardziej!

Studia są dla wielu z nas czasem wytężonej pracy umysłowej, spotęgowanej szczególnie w czasie sesji. Jednocześnie od coraz większej ilości znajomych słyszymy, że zaczynają praktykę w korporacji, staż w międzynarodowej firmie. Gdzie można znaleźć tak korzystne oferty? Z pomocą przychodzi Internet, jednak szukanie ofert u każdego pracodawcy z osobna bywa czasochłonne i często nieefektywne.

Dlatego już 22. marca 2016 zapraszamy Cię do Pałacu Kultury i Nauki na największe w Polsce targi pracy, praktyk i staży Dni Kariery®! Podczas wydarzenia, które powstaje dzięki współpracy studentów z organizacji AIESEC, czekają na Ciebie oferty od ponad 60 pracodawców! Swoje stanowiska wystawią firmy zarówno polskie, jak i międzynarodowe, reprezentujące różnorodne branże, m.in.: IT, finanse, FMCG, logistyka.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę na rynku pracy i chciałbyś dowiedzieć się, jak się do tego zabrać, podczas dnia targowego odwiedź naszą Strefę Doradztwa Zawodowego, w której skonsultujesz swoje CV oraz odkryjesz tajniki udanej rozmowy rekrutacyjnej.

Pamiętaj, że jest to również wspaniała okazja, aby lepiej poznać swojego przyszłego pracodawcę, zarówno od tej formalnej, jak i mniej formalnej strony poprzez organizowane konkursy oraz kreatywne zadania.

Targi pracy wiążą się z tematem bardzo ważnym, jakim jest nasza przyszłość, dlatego wspaniale jest dzielić to doświadczenie z kilkoma tysiącami innych młodych osób. Dzięki temu atmosfera na naszych targach jest tak niepowtarzalna!

A czy Ty jesteś gotów dać szansę swojej karierze? Czekamy na Ciebie!

logo Dni Kariery(1)

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni

w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

tekst | Magdalena Workiewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News