Strona główna wydarzenia Daj szansę swojej karierze

Daj szansę swojej karierze

Mówi się, że „praktyka czyni mistrza”. Czy powiedzenie to możemy także odnieść do naszej praktyki zawodowej? Jak najbardziej!

Studia są dla wielu z nas czasem wytężonej pracy umysłowej, spotęgowanej szczególnie w czasie sesji. Jednocześnie od coraz większej ilości znajomych słyszymy, że zaczynają praktykę w korporacji, staż w międzynarodowej firmie. Gdzie można znaleźć tak korzystne oferty? Z pomocą przychodzi Internet, jednak szukanie ofert u każdego pracodawcy z osobna bywa czasochłonne i często nieefektywne.

Dlatego już 22. marca 2016 zapraszamy Cię do Pałacu Kultury i Nauki na największe w Polsce targi pracy, praktyk i staży Dni Kariery®! Podczas wydarzenia, które powstaje dzięki współpracy studentów z organizacji AIESEC, czekają na Ciebie oferty od ponad 60 pracodawców! Swoje stanowiska wystawią firmy zarówno polskie, jak i międzynarodowe, reprezentujące różnorodne branże, m.in.: IT, finanse, FMCG, logistyka.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę na rynku pracy i chciałbyś dowiedzieć się, jak się do tego zabrać, podczas dnia targowego odwiedź naszą Strefę Doradztwa Zawodowego, w której skonsultujesz swoje CV oraz odkryjesz tajniki udanej rozmowy rekrutacyjnej.

Pamiętaj, że jest to również wspaniała okazja, aby lepiej poznać swojego przyszłego pracodawcę, zarówno od tej formalnej, jak i mniej formalnej strony poprzez organizowane konkursy oraz kreatywne zadania.

Targi pracy wiążą się z tematem bardzo ważnym, jakim jest nasza przyszłość, dlatego wspaniale jest dzielić to doświadczenie z kilkoma tysiącami innych młodych osób. Dzięki temu atmosfera na naszych targach jest tak niepowtarzalna!

A czy Ty jesteś gotów dać szansę swojej karierze? Czekamy na Ciebie!

logo Dni Kariery(1)

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni

w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

tekst | Magdalena Workiewicz

Komentarze
Rate this post