Daj się zamknąć

IMG_1079_s

Jeśli jesteście amatorami gier typu „escape the room”, których celem jest wydostanie się z tajemniczego pomieszczenia, to coś dla Was. Jest to nowa atrakcja na rozrywkowej mapie Warszawy.

Spragnieni wrażeń uczestnicy dobrowolnie pozwalają zamknąć się na 60 minut w pokoju, z którego ucieczka stanowi nie lada wyzwanie. W celu wydostania gracze muszą wykazać się umiejętnością analitycznego myślenia, szybkim kojarzeniem faktów oraz kreatywnością i spostrzegawczością. Co więcej, formuła gry wymaga efektywnej wymiany informacji i współpracy w rozwiązywaniu kolejnych zagadek. W zabawie mogą wziąć udział dorośli, jak i dzieci powyżej dziesiątego roku życia pod opieką rodzica lub animatora Room Escape.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


IMG_1118_s

Room Escape różni się od podobnych rozrywek wielkością pomieszczeń, przestrzenią do gry oraz zastosowaniem nietuzinkowych rozwiązań technologicznych. Gołym okiem nie widać, że do stworzenia pokojów użyto aż 0,5 kilometra kabli. Każdy krok graczy śledzą czujne kamery rozmieszczone w strategicznych punktach. Wszystkie pokoje zaprojektowano z ogromną precyzją. Zadbano o szczegóły, sprawiające, że uczestnicy z łatwością przenoszą się w nową rzeczywistość wykreowaną na potrzeby gry. Co więcej, mają do wyboru trzy pokoje, o zróżnicowanym stopniu trudności. Drużyny na własne życzenie mogą zanurzyć się w mrokach Piwnicy, podjąć wyzwanie Indiany Jonesa czy zmierzyć się z łamigłówkami czekającymi na nich w Laboratorium szalonego naukowca. W grze może wziąć udział od 2 do 5 osób. Próby wydostania z pokojów w pojedynkę są z góry skazane na niepowodzenie, bowiem zabawa została stworzona tak, że bez interakcji i współpracy wyjście z pokoju jest niemożliwe.

IMG_1173_s

Jeśli szukacie pomysłu na spotkanie ze znajomymi, alternatywy dla nudnej randki, Room Escape to coś dla Was. Emocji wywołanych podczas gry nie da się porównać z niczym innym. Wyzwala ona entuzjazm, jaki pamiętamy z lat dzieciństwa, kiedy zaangażowani w zabawę zapominaliśmy o całym świecie. O ile fizyczna podróż w czasie nie jest jeszcze możliwa, to uczestnictwo w grze Room Escape pozwala na nowo uruchomić pokłady pozytywnej energii i całkowicie oderwać się od spraw codziennych.

SK140726_105_s

Room Escape mieści się w centrum Warszawy w pobliżu metra Politechnika. Lokal otwarty jest 7 dni w tygodniu w godzinach 9:30 – 21:30. W zabawie może wziąć udział od 2 do 5 osób. Rezerwacji można dokonać poprzez stronę internetową http://www.roomescape.pl w zakładce Rezerwacje lub nabyć w formie vouchera ważnego przez 3 miesiące.

Więcej informacji: http://www.facebook.com/RoomEscapePoland

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News