Czyja córka trafiła do gangu ambasadorek Saint Laurent?

Na czarno bialym zdjeciu widzimy odwrocona do nas tylem dziewczyne w asymetryczne sukience mini bez prawego rekawa, na czarnobialym zdjeciu stoi w magazynie w walecznej pozycji na srodku zdjecia widnieje napis saint laurent

Do sieci trafił filmik promujący najnowszą kolekcję Saint Laurent. Do ambasadorek francuskiego domu mody dołączyła aktorka i piosenkarka, córka Jane Birkin i Serge Gainsburga, Charlotte Gainsbourg.

YSL09 (numer znajdujący się na końcu oznacza ilość kampanii, które ujrzały światło dzienne od momentu rządów Anthonego Vaccarello), bo taką nosi nazwę trwające prawie minutę video, zachowane jest w charakterystycznej dla domu mody czarno białej kolorystyce.

Akcja filmiku dzieje się w Los Angeles. Charlotte Gainsbourg ubrana w piękną, błyszczącą asymetryczną sukienkę i buty YSL, powoli, ale zdecydowanie kroczy przez opuszczony magazyn w kierunku niewidzialnego przeciwnika. Wygląda zjawiskowo. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że w ręku trzyma czarny kij baseballowy, ale nic jednak bardziej mylnego. Jest to nowy model, długiej kopertówki zaprojektowanej przez Anthony Vaccarello. 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Za video odpowiedzialną jest Nathalie Canguilhem. To nie jest jej pierwsza współpraca z dyrektorem kreatywnym francuskiego domu mody. Krótki filmik z Charlotte Gainsbourg w roli głównej jest zapowiedzią kampanii promującą wiosenną kolekcję na rok 2017.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News