Czy twój G-SHOCK przeżyje starcie z pralką? Podejmij wyzwanie #pralkachallenge

Czarny zegarek na ręku

Marka G-SHOCK znana z niezwykle wytrzymałych zegarków odpornych na siły odśrodkowe rzuca wam wyzwanie. Masz oryginalnego G-SHOCK’a? Czytaj dalej!

W porządku, skoro czytacie dalej, zakładamy, że posiadacie oryginalnego G-SHOCK’a i chcecie podjąć wyzwanie. Zanim włożycie zegarek do pralki, umieśćcie go w woreczku lub skarpecie. Dodatkowo do pralki dołóżcie rzeczy w analogicznym kolorze do waszego modelu – biały z białymi, kolorowy z kolorowymi, czarny z czarnymi rzeczami. Ustawcie pralkę na maksymalnie 40 stopni i włączajcie pranie!

Zapytacie: po co to wszystko? #PralkaChallenge to nie tylko wyzwanie, ale także konkurs!


Udostępnijcie na swoim Instagramie nagrany dobrej jakości film, długości maksymalnie 60 sekund, przedstawiający realizację wyzwania. W opisie zaproście do podjęcia wyzwania trójkę znajomych posiadających oryginalnego G-SHOCK’A. Oznaczcie @gshock.poland i dodajcie hasztagi: #pralkachallenge #gshock #timetrend.

Do zgarnięcia 6 super zegarków z serii GBA-800, gwarantowany rabat 10% na G-SHOCK w sklepie online timetrend.pl dla każdego, kto weźmie udział w konkursie i… czysty G-SHOCK!

Nasz Redaktor naczelny – Krzysztof Grabań podjął wyzwanie! Zobaczcie, czy eksperyment się powiódł!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News