Czy twój G-SHOCK przeżyje starcie z pralką? Podejmij wyzwanie #pralkachallenge

Czarny zegarek na ręku

Marka G-SHOCK znana z niezwykle wytrzymałych zegarków odpornych na siły odśrodkowe rzuca wam wyzwanie. Masz oryginalnego G-SHOCK’a? Czytaj dalej!

W porządku, skoro czytacie dalej, zakładamy, że posiadacie oryginalnego G-SHOCK’a i chcecie podjąć wyzwanie. Zanim włożycie zegarek do pralki, umieśćcie go w woreczku lub skarpecie. Dodatkowo do pralki dołóżcie rzeczy w analogicznym kolorze do waszego modelu – biały z białymi, kolorowy z kolorowymi, czarny z czarnymi rzeczami. Ustawcie pralkę na maksymalnie 40 stopni i włączajcie pranie!

Zapytacie: po co to wszystko? #PralkaChallenge to nie tylko wyzwanie, ale także konkurs!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Udostępnijcie na swoim Instagramie nagrany dobrej jakości film, długości maksymalnie 60 sekund, przedstawiający realizację wyzwania. W opisie zaproście do podjęcia wyzwania trójkę znajomych posiadających oryginalnego G-SHOCK’A. Oznaczcie @gshock.poland i dodajcie hasztagi: #pralkachallenge #gshock #timetrend.

https://www.instagram.com/p/Bz8WgNJBp1V/

Do zgarnięcia 6 super zegarków z serii GBA-800, gwarantowany rabat 10% na G-SHOCK w sklepie online timetrend.pl dla każdego, kto weźmie udział w konkursie i… czysty G-SHOCK!

Nasz Redaktor naczelny – Krzysztof Grabań podjął wyzwanie! Zobaczcie, czy eksperyment się powiódł!

https://www.instagram.com/p/B0q8NCTHZPa/

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News