Czy twój G-SHOCK przeżyje starcie z pralką? Podejmij wyzwanie #pralkachallenge

Czarny zegarek na ręku

Marka G-SHOCK znana z niezwykle wytrzymałych zegarków odpornych na siły odśrodkowe rzuca wam wyzwanie. Masz oryginalnego G-SHOCK’a? Czytaj dalej!

W porządku, skoro czytacie dalej, zakładamy, że posiadacie oryginalnego G-SHOCK’a i chcecie podjąć wyzwanie. Zanim włożycie zegarek do pralki, umieśćcie go w woreczku lub skarpecie. Dodatkowo do pralki dołóżcie rzeczy w analogicznym kolorze do waszego modelu – biały z białymi, kolorowy z kolorowymi, czarny z czarnymi rzeczami. Ustawcie pralkę na maksymalnie 40 stopni i włączajcie pranie!

Zapytacie: po co to wszystko? #PralkaChallenge to nie tylko wyzwanie, ale także konkurs!

Udostępnijcie na swoim Instagramie nagrany dobrej jakości film, długości maksymalnie 60 sekund, przedstawiający realizację wyzwania. W opisie zaproście do podjęcia wyzwania trójkę znajomych posiadających oryginalnego G-SHOCK’A. Oznaczcie @gshock.poland i dodajcie hasztagi: #pralkachallenge #gshock #timetrend.

View this post on Instagram

Rusza wielki #pralkachallenge!🔥🔥 Wyzwanie dla prawdziwych Fanów G i posiadaczy oryginalnego zegarka G-SHOCK!✔ Przetestuj odporność swojego w 100% sprawnego zegarka G-SHOCK w domowych warunkach i przy okazji – spraw, że będzie czysty!😏 #UWAGA❗6 najlepszych #pralkachallenge nagrodzimy zegarkiem G-SHOCK GBA-800-2AER 👊 Co musisz zrobić? 👉 udostępnij na swoim profilu na Instagramie nagrany dobrej jakości film o długości max. 60 sekund przedstawiający realizację wyzwania z zachowaniem następujących wytycznych: 1) przed włożeniem zegarka G-SHOCK do pralki umieść go w woreczku/skarpecie 2) zegarek pierz z ubraniami w analogicznym kolorze – biały z białymi, czarny z czarnymi, kolorowy z kolorowymi etc. 3) zegarek pierz w temperaturze max 40C. 👉 w filmie, którego wizję i realizację zostawiamy Tobie koniecznie pokaż następujące elementy – zegarek przed włożeniem do pralki, moment umieszczenia zegarka w woreczku/skarpecie, moment wrzucenie zegarka do pralki, nastawienie pralki na 40C, krótko, ale jedna – proces prania ( czyli bijemy bębnem po oczach 😉 ) oraz wyjęcie zegarka z pralki, z woreczka/skarpety i pokazanie, że prawdziwy twardziel oczywiście przetrwał wyzwanie! 👉 w opisie do filmu zaproś do podjęcia wyzwania trzech swoich znajomych, którzy mają oryginalny zegarek G-SHOCK 👉 abyśmy łatwo Cię namierzyli koniecznie oznacz nas w poście – @gshock.poland oraz dodaj #pralkachallenge #gshock #timetrend. Oprócz 6 zegarków G-SHOCK dla każdego kto podejmie wyzwanie mamy gwarantowany kod rabatowy 10% na wszystkie zegarki G-SHOCK w sklepie internetowym timetrend.pl. Regulamin #pralkachallenge w Bio✔ Wiemy, że lubisz wyzwania więc czekamy na Twój film! 😎💪 #GSHOCK #konkurs #zegarek #ABSOLUTETOUGHNESS #watch #instawatch #cool #super #pralka #challenge #wyzwanie #wash #original #power #siła #test #wytrzymałość

A post shared by G-SHOCK ABSOLUTE TOUGHNESS (@gshock.poland) on

Do zgarnięcia 6 super zegarków z serii GBA-800, gwarantowany rabat 10% na G-SHOCK w sklepie online timetrend.pl dla każdego, kto weźmie udział w konkursie i… czysty G-SHOCK!

Nasz Redaktor naczelny – Krzysztof Grabań podjął wyzwanie! Zobaczcie, czy eksperyment się powiódł!

Komentarze
Podaj dalej

Zapisz się do Newslettera