Czy Tumblr odzyska miano ostatniego bastionu erotyki w mediach społecznościowych? Pornhub planuje zakup serwisu

Różowa grafika

Tumblr był ostatnim portalem społecznościowym, na którym użytkownicy mogli swobodnie udostępniać treści o zabarwieniu erotycznym bez obaw o otrzymania bana.

Jak wiecie, w grudniu 2018 Tumblr ogłosił, że era swobodnego wyrażania swoich upodobań seksualnych w formie zdjęć, gifów i filmików dobiega końca. Ruch ten wywołał krytykę wśród milionów użytkowników platformy. Na tyle, że liczba odsłon od czasu wprowadzenia zakazu szerzenia treści +18 spadła o ponad 150 milionów.

Teraz, jak się okazuje firma Verizon Communications Inc. – właściciel Tumblr, planuje sprzedaż portalu. W tym miejscu można zadać sobie pytanie: kto chciałby kupić stronę, której statystyki tak drastycznie spadły? Odpowiedź jest prosta: Pornhub. A jeśli transakcja dojdzie do skutku istnieje szansa, że na Tumblr powróci możliwość swobodnej publikacji treści dla dorosłych.

Wiceprezes Pornhub — Corey Price zapewnił, że jest zainteresowany zakupem Tumblr, dodając, że strona przed wprowadzeniem zakazu był bezpieczną przystanią dla tych, których chcieli odkrywać i wyrażać swoją seksualność w wirtualnym świecie, a sam Pornhub był przerażony, że podjęto tak drastyczne środki, eliminujące treści erotyczne na platformie.

Na tę chwilę nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale istnieje iskierka nadziei, że Tumblr powróci do czasów swojej świetności.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News