Czy tak wyglądają kreskówki oglądane na haju?

Dwie grafiki przedstawiające surrealistycznie narysowane postaci z kreskówek

Niekwestionowany pasjonat sztuk wizualnych i ilustrator, Juan Carlos Paz stworzył serię rysunków przedstawiających nasze ulubione kreskówki w nieco surrealistycznym wydaniu.

Każda z jego prac to efekt niezliczonej liczby godzin spędzonych przed monitorem, na którym detal po detalu dopracowuje swoje prace tak, by były bliskie perfekcji – od kompozycji, przez kolory, po spójność obrazu. Jego najnowsza seria nadaje nowe życie bohaterom takich kreskówek jak SpongeBob, Rick&Morty, czy The Simpsons.

Powiedzieć, że prace te reprezentują surrealizm, to zdecydowanie za mało. Zniekształcone twarze, porozrywane ciała, to wszystko wygląda jak efekt, który moglibyśmy uzyskać, oglądając daną kreskówkę w stanie ogólnego uniesienia organizmu. Przekonajcie się sami!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czytaj również: Filmy, które musisz obejrzeć, kiedy jesteś na haju

Juan Carlos Paz 1 Czy tak wyglądają kreskówki oglądane na haju? Juan Carlos Paz 7 Czy tak wyglądają kreskówki oglądane na haju? Juan Carlos Paz 6 Czy tak wyglądają kreskówki oglądane na haju? Juan Carlos Paz 5 Czy tak wyglądają kreskówki oglądane na haju? Juan Carlos Paz 4 Czy tak wyglądają kreskówki oglądane na haju? Juan Carlos Paz 3 Czy tak wyglądają kreskówki oglądane na haju? Juan Carlos Paz 2 Czy tak wyglądają kreskówki oglądane na haju?

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News