Czy tak będzie wyglądał nowy iPhone XC?

Trzy iPhone'y

W tym tygodniu, firma Apple na zorganizowanym przez siebie wydarzeniu, ma w planach ogłosić wszystkie nowości, jakie czekają na nas w rodzinie iPhone’ów i nie tylko. Internauci jednak nie mogli wytrzymać i pojawiły się pierwsze przecieki.

Wszyscy przypuszczają, że Apple na imprezie premierowej zaprezentuje nowy iPhone X z 6,1-calowym ekranem LCD. Jeśli wierzyć plotkom, model ma się nazywać XC.

To właśnie prawdopodobnie zdjęcie tego modelu wyciekło do sieci i możecie zobaczyć je powyżej. Jak widzimy na zdjęciu, ma on występować w trzech kolorach: białym, granatowym i czerwonym.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Ostatnie wycieki informacji ujawniły także nazwy innych modeli Apple, w tym iPhone XS i jeszcze większy wymiarowo iPhone XS Plus. Internauci przewidują, że ceny nowych smartfonów ułożą się następująco: iPhone XC zostanie wyceniony na 699 USD, a XS i XS Plus – 900 i 1000 USD.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne informacje, które pojawią się po konferencji Apple!

https hypebeast.com image 2018 09 apple iphone xs plus xc colorways leak 4 Czy tak będzie wyglądał nowy iPhone XC? https hypebeast.com image 2018 09 apple iphone xs plus xc colorways leak 3 Czy tak będzie wyglądał nowy iPhone XC?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News