Czy świat modelingu pokochał Melanie Gaydos?

Fotografia kolorowa utrzymana w kolorach różu i fioletu. Modelka stoi w złotym bikini z łańcuchów, a na ramiona ma zarzucone czarne łańcuchy. Modelka ma zdeformowaną twarz i łysą głowę, tylko z czubka głowy wychodzi czarny warkocz, który trzyma lewą ręką.

Melanie Gaydos, stawiła czoła wielkiemu światu mody. Ta amerykanka jest niezwykle silna i odważna. Poznajcie modelkę, która pomimo wszelkich przeciwności, postanowiła zawojować światem modelingu.

Melanie od urodzenia zmaga się z rzadką chorobą genetyczną, dysplazją ektopodermalną, która powoduje nieprawidłowy rozwój zębów, paznokci, włosów oraz kości.

Cztery lata temu postanowiła, z powodzeniem, rozpocząć karierę modelki. Jej kariera nabiera tempa, oprócz wybiegów i sesji zdjęciowych, występuje również w filmach, czy teledyskach (Rammstein oraz Die Antwoord).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Słowo „brzydki” występuje pod prawie każdym zdjęciem i nie jest to coś, czego nigdy nie słyszałam. Nigdy jednak nie myślałam o sobie w ten sposób i dalej tak nie uważam.

Melanie przekształciła swoje niedoskonałości w atuty. Stała się pewną siebie kobietą, która twardo stąpa po ziemi.

Fotografia utrzymana w ciemnych kolorach, w odcieniach zieleni. Na zdjęciu widać łysą modelkę ze zdeformowaną twarzą, w wianku z czarnych koralików, trzymającą w rękach i przytulającą skrzydła z białych piór. Ubrana jest w białą koronkową sukienkę. Dwie fotografie kolorowe. Po lewej stronie portret łysej modelki, w zielonej czapce zimowej, z dużymi czarnymi okularami przeciwsłonecznymi. Modelka ubrana jest w koszulę, a na pierwszym planie widać rozmazane zielone liście. Po prawej stronie ta sama modelka, ze zdeformowaną twarzą, nago leży w mleku. Z płynu wystaje tylko twarz oraz lewa ręka. Modelka leży bokiem. Fotografia kolorowa przedstawiająca kobietę ubraną w ciemny woal, z kwiatowym wiankiem na głowie Dwie fotografie kolorowe utrzymane w ciemnych, stonowanych barwach. Po lewej stronie soi modelka z zdeformowaną twarzą i lysą głową, w białej sukni do ziemi, spod sukni wystaje jej lewa pierś oraz nogi. Po prawej stronie ta sama modelka. Portret w bardzo zdobrej kremowej sukni, na głowie ma welon a nad brwiami przyklejone białe koraliki.

Tekst: Kate Bee

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News