offtop

Czy można wzmocnić mięśnie, nie chodząc na siłownię?

Osoby, które regularnie uczęszczają na siłownię, często narzekają na ryzyko kontuzji. Nawet profesjonalistom podczas ćwiczeń zdarzają się błędy techniczne, które powodują urazy. Nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się elektrostymulacja mięśni. Na czym polega i dlaczego warto udać się na taki trening? O tym w niniejszym poradniku.

Czym jest trening EMS?

Trening EMS to ćwiczenia, które polegają na elektrostymulacji mięśni. Z tej rewolucyjnej metody korzysta coraz więcej osób, które pragną cieszyć się dobrym zdrowiem na co dzień. Ćwiczenia pomagają wzmocnić mięśnie, spalić tkankę tłuszczową oraz pozbyć się cellulitu. Kolejnym atutem jest poprawa kondycji i wyglądu skóry. To doskonała propozycja dla wszystkich osób poszukujących sprawdzonego sposobu na wymarzoną sylwetkę.

W jaki sposób przebiega elektrostymulacja mięśni?

Za proces elektrostymulacji mięśni odpowiada elektrostymulator, który generuje impulsy o określonej częstotliwości. Te sprawiają, że praca mięśni jest tak samo efektywna, jak podczas treningu na siłowni. Jednak znacznie niższe jest ryzyko występowania kontuzji. Ponadto trening EMS obniża napięcie mięśniowe.

Mamy więc do czynienia z bardzo nowoczesną i sprawdzoną metodą. Warto nadmienić, że treningi, które oferuje firma MEON EMS są całkowicie bezpieczne, co zostało potwierdzone przez szczegółowe badania. Ponadto coraz więcej trenerów personalnych otwiera własne studia. Jeżeli również nad tym się zastanawiasz, wystarczy, że odwiedzisz stronę https://meonems.pl/franczyza/ i poznasz szczegółowe informacje.

Jak wyglądają treningi EMS?

Ćwiczenia EMS cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z aktywnością fizyczną. Wszystko za sprawą profesjonalna trenera. Instruktor dostosowuje intensywność treningów do stopnia zaawansowania uczestników oraz udziela wielu cennych wskazówek.

Każdy trening odbywa się w kombinezonie – wyposażony jest w polimerowe elektrody oraz konektor, którym steruje instruktor. Warto podkreślić, że przed rozpoczęciem treningów uczestnik może przedstawić swoje oczekiwania i dostosować plan ćwiczeń do osobistych preferencji. Ponadto firma MEON EMS oferuje pomoc dietetyka. Dzięki temu efekty ćwiczeń będą jeszcze lepsze.

Dlaczego warto?

Nie jest tajemnicą, że ćwiczenia fizyczne warto wykonywać pod okiem doświadczonego trenera. Ponadto efekty treningów EMS przy zastosowaniu odpowiedniej diety przychodzą bardzo szybko, natomiast same ćwiczenia nie przynoszą ryzyka kontuzji. Poza prozdrowotnymi korzyściami EMS to doskonały sposób na nawiązanie nowych znajomości, a także poprawę komfortu psychicznego. Przekonało się o tym wiele osób. Dołącz do nich i skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb.

Komentarze
Rate this post
Marcin_Zielinski_ICEA

Recent Posts

Móc żyć normalnie – Babak Najafi

W „Szybkim Cashu 2” Babak Najafi w konwencji thrillera brutalnie rozprawia się z naszymi wyobrażeniami…

6 godzin ago

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

1 dzień ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

2 dni ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

3 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

4 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

4 dni ago