Czy już wkrótce potwierdzą się plotki o iPhone 11 i iPhone Pro? Apple ogłosił datę konferencji

Wielokolorowe logo Apple

Plotki na temat następcy iPhone’a X krążą po sieci od wielu tygodni. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i domniemania, Apple ogłosiło datę wydarzenia, które będzie poświęcone nowym modelom.

Już 10 września poznamy prawdę o najnowszych modelach smartfonów od Apple. Krążące w sieci informacje sugerowały, że nowe urządzenia będą wyposażone w potrójne aparaty, a iPhone Max w 6,1-calowy wyświetlacz. Pojawiła się także plotka, że następca iPhone’a XR zostanie udoskonalony o drugi tylny aparat, a 3D Touch zostanie zastąpiony Haptic Touch.

Co wiemy jeszcze? Podobno podstawowy model iPhone’a 11 będzie miał 125 GB pamięci, a wyższe modele – 256 GB i 512 GB, czyli dwa razy więcej niż obecnie dostępne na rynku iPhone’y. Dodatkowo aparaty mają zostać wzbogacone o obiektywy o polu widzenia 120 stopni.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czy te plotki się potwierdzą? Przekonamy się już niedługo. Wiadomo, że oficjalne zaproszenia na wydarzenie zostały już rozesłane. Nie wiadomo jednak, czy wydarzenie będzie transmitowane na żywo.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News