Czy już wkrótce możemy się spodziewać powrotu Gossip Girl?

Dziewczyna w brązowych włosach z opaską na głowie i blondynka w sweterku i koszuli

Kultowy dla wielu z nas serial Gossip Girl, produkowany w latach 2007-2012 przez CW być może wkrótce powróci w formie rebootu. Co wiemy na ten moment?

Chociaż większość z nas przestała już dawno liczyć na jakąkolwiek nowość pod szyldem Gossip Girl i co najwyżej nostalgicznie odpala odcinki na Netflix, to właśnie pojawiła się iskierka nadziei. Podczas spotkania prasowego TV Critics’ Association, prezes CW Mark Pedowitz podzielił się newsem, że trwają rozmowy na temat ewentualnego powrotu.

Rozmowy są w toku, ale nie jestem pewien, czy można już coś w stu procentach powiedzieć. Nie wiemy jeszcze jak to będzie. Decyzja zależy od Warner Bros i producentów wykonawczych — bez nich, na pewno nie podejmiemy się tego zadania.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chociaż Pedowitz nie wypowiedział się jednoznacznie, czy reboot Gossip Girl oznaczałby nową obsadę serialu, Meester i Lively, czyli serialowa Blair i Serena, nie wykluczyły możliwości powrotu na plan.

Czy chciałabym spędzić 7 kolejnych lat na planie serialu? Nie. To ciężka praca, mam dzieci i nie chce ich zostawiać na tak długo. Ale wiem z życiowego doświadczenia, żeby nigdy nie mówić nigdy. Chętnie zrobiłabym coś, czego jeszcze nie miałam okazji spróbować, nie coś, co już doskonale znam. Czy wróciłabym na plan Gossip Girl? Kto wie — jeśli byłoby dobre i miałoby sens — powiedziała Blake Lively w jednym z wywiadów w 2017.

Z kolei Meester odpowiedziała krótko: Jeśli wszyscy chcieliby wrócić do tego i pasowałoby to czasowo, to czemu nie. Nie powiem, że nie — absolutnie to nie wchodzi w grę.

CW do tej pory wyprodukowało rebooty takich serialów, jak Charmed and Roswell, czy New Mexico, więc bądźmy dobrej myśli. xoxo, Gossip Girl.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News