Czy już niedługo będziecie mogli wziąć urlop kociorzyński? Na to wygląda!

Trzy kotki zawinięte w kocyk

Drodzy Psiarze i Kociarze, w szczególności świeżo upieczeni rodzice czworonogów – ślijcie ten artykuł od razu do Waszego szefa. Należy się Wam urlop – kociorzyński albo piesiorzyński! Brzmi jak marzenie?

Decyzja o zakupie lub adopcji zwierzaka zawsze wiąże się z wieloma wątpliwościami – jak mały kociak/szczeniak zniesie samotność w mieszkaniu, czy nie będzie tęsknił i przede wszystkim – jak Wy to zniesiecie?!

Jedna z norweskich firm produkująca karmę dla zwierząt oferuje swoim pracownikom trzydniowy, pełnopłatny urlop macierzyński w odmianie kocio- lub psiako-, dla wszystkich pracowników, którzy zdecydują się na przygarnięcie zwierzaka.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Adopcja zwierzaka to niezwykle ważny moment w życiu każdego człowieka. Chcemy, żeby nasi pracownicy czuli nasze wsparcie, szczególnie w pierwszych dniach po adopcji kota, czy psa.

Jak myślicie, czy taki pomysł przyjmie się w Polsce? Mamy nadzieję, że zdecydowanie TAK!

2/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News