Cztery przyjaciółki z Nowego Jorku powrócą na małe ekrany? Co wiemy o kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”?

Cztery dziewczyny stojące przy stoliku z drinkami

Minęło już 9 lat od emisji ostatniego odcinka kultowego dla wielu serialu Seks w wielkim mieście.

Jak się okazuje, jest szansa, że serial powróci na ekrany naszych komputerów i telewizorów, ale nie w takiej formie, jak moglibyśmy się spodziewać.

Nowa odsłona serialu ma być adaptacją książki Candace Bushnell — Is There Still Sex in the City?, której światowa premiera planowana jest na 6 sierpnia 2019. Książka ma poruszać tematykę kobiet zbliżających się do wieku emerytalnego.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Gdy kobieta osiąga 50, oznacza to, że zaczyna się zbliżać do emerytury. Nad tym tematem wisi mnóstwo stereotypów, jak ten, że w tym wieku, jedyne co pozostało kobiecie to się starzeć. Nikt nie oczekuje od nich osiągnięć, a już tym bardziej takich rzeczy, jak seks z przypadkowymi partnerami. Ale to jest właśnie esencja tego pięknego wieku — powiedziała Candace.

20 lat po premierze pierwszej powieści Seks w wielkim mieście, nowa książka Bushnell zwróci naszą uwagę na miłość i życie przez pryzmat małżeństwa, dzieci, żałoby i przytłaczającej presji wywieranej na kobiety.

Nie wiadomo jeszcze, jakie są plany wytwórni filmowej, ale możemy się spodziewać, że Seks w wielkim mieście nie powróci z tymi samymi postaciami, które znaliśmy do tej pory.

Czytaj również: Czego nauczyliśmy się, oglądając „Seks w Wielkim Mieście”?
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News