Cztery pomysły na prezent dla osoby uzdolnionej plastycznie

Cztery pomysły na prezent dla osoby uzdolnionej plastycznie

Każdy z nas ma do czegoś talent lub predyspozycje. Jedni dysponują pięknym głosem, drudzy pięknie grają na pianinie, a jeszcze inni uwielbiają wszelkie aktywności sportowe. Całkiem sporą grupę ludzi stanowią też ci, którzy lubią spędzać czas przy wszelkich pracach technicznych i plastycznych. To właśnie tym ostatnim poświęciliśmy poniższy artykuł. Pomożemy Ci wybrać prezent dla osoby z talentem plastycznym.

Malowanie po numerach

Pierwsza propozycja to ostatni hit sprzedażowy. Malowanie po numerach to nakładanie konkretnego koloru i odcienia farby na płótno zgodnie z liczbą, która została takiemu kolorowi przypisana. Aby stworzyć własnoręczne arcydzieło, należy po prostu właściwie zamalować każdy segment. W zestawie znajduje się płótno z numerami oraz zbiór farb akrylowych oznaczonych numerami. Zatem jeśli na pudełku z farbą widnieje cyfra 2, to wszystkie obszary z tą liczbą należy właśnie tym odcieniem zamalować.

Jak widać malowanie po numerach to czysta przyjemność. W asortymencie sklepu z artykułami plastycznym, który znajduje się pod adresem internetowym: https://artnapi.pl/, dostępne są liczne wersje obrazów do namalowania. W opcji są, między innymi: scenki rodzajowe, portrety, krajobrazy, dzieła malarstwa, abstrakcje, akty, zwierzęta, obrazy o tematyce motoryzacyjnej, religijnej, marynistycznej, historycznej, dziecięcej. Bez problemu dobierzemy konkretny temat do zainteresowań obdarowywanej osoby. Każdy może stworzyć swoją autorską wersję Mona Lisy Leonarda da Vinci lub Damy z jednorożcem Rafaela Santi.

Diamentowa mozaika 5D

Równie ciekawym pomysłem na prezent może być diamentowa mozaika 5D, inaczej nazywana haftem diamentowym. Polega on na tworzeniu obrazu z różnokolorowych akrylowych diamencików. Wszystkie diamenty mają taki sam rozmiar. Należy je ułożyć zgodnie ze wskazanym na obrazie schematem. Taka propozycja na pewno przypadnie do gustu osobom lubiącym układać puzzle, ale szukającym jakiegoś urozmaicenia.

W opakowaniu znajdują się: płótno z symbolami na drewnianej blejtramie, kryształki, aplikator do przenoszenia kryształków na płótno, pojemnik na kryształki. Tak samo jak w przypadku malowania po numerach, sklep Art napi przygotował bardzo szeroki wybór tematów diamentowej mozaiki. Mozaika może prezentować: zwierzęta, krajobrazy, kwiaty, ludzie, abstrakcja, martwą naturę, krajobraz miejski. Co ciekawe mozaikowy obraz może mieć różne wielkości (np. 30 cm x 30 cm, 40 cm x 50 cm, 30 cm x 40 cm).

Drewniane puzzle lub drewniane modele do składania

Ostatnie przygotowane przez nas pomysły na prezent to drewniane puzzle. Przy czym do wyboru są puzzle płaskie, jak i modele do składania. Płaskie puzzle drewniane wyróżniają się od wszystkich innych niebywałą kolorystyką oraz formą układanki. Puzzle nie mają klasycznego kształtu. Każdy element jest inny. Układanka wykonana jest z najwyższej jakości, w pełni ekologicznego drewna. Do wyboru są drewniane puzzle, które po ułożeniu ukazują sylwetkę: niedźwiedzia, lwa, wilka, kota, psa lub orła.

Zwolennikom puzzli przestrzennych spodobają się drewniane modele do składania. Są to oryginalne rzeźby kinetyczne, których ułożenie składa się z kilku etapów. Konstrukcje obudowy wykonano w stylu skeleton, dzięki czemu można obserwować ruch układanych mechanizmów i zrozumieć zasady ich działania. Katalog produktów sklepu Art napi obejmuje modele, między innymi: motyla, samochodu, lokomotywy, pistoletu, motocykla, pozytywki, liry korbowej.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News