Człowiek, który stworzył film „Ludzka Stonoga” planuje kolejną produkcję

Czarno-białe zdjęcie spoconego grubego mężczyzny

Chorych filmów jest wiele, ale mało który jest w stanie przebić to, co zrobił Tom Six, czyli reżyser filmu Ludzka Stonoga. Reżyser ogłosił, że planuje ponownie wprawić nas w zaszokowanie zmieszane ze zniesmaczeniem.

Prawie 10 lat od premiery Ludzkiej Stonogi, Tom Six powróci do nas z filmem zatytułowanym The Onania Club. Pewnie tak samo, jak my, zastanawiacie się czym będzie ten konkretny klub. Służymy pomocą i tłumaczymy…

Słowo onania jest już dość archaicznym określeniem na masturbację lub też, według Biblii na stosunek przerywany. Zapytacie: dlaczego według Biblii? W jednej z ksiąg znajdziecie historię człowieka o imieniu Onan, który próbował zastosować metodę stosunku przerywanego, żeby nie zapłodnić żony swojego brata. Nie pytajcie o dalszy ciąg, chcieliśmy tylko wyjaśnić, skąd się wzięło to określenie, koniec tematu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Posługując się wiedzą z poprzedniego akapitu, nie trudno jest się domyśleć o czym będzie najnowszy film jednego z najdziwniejszych reżyserów wszechczasów – albo będzie to film o grupie ludzi masturbujących się lub przeżywających orgazm w każdej scenie filmu.

Póki co wiemy, że w filmie wystąpią: Jessica Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman, oraz Flo Lawrence, a jak głoszą pierwsze zapowiedzi, będzie to jeden z najbardziej podłych i nieludzkich filmów ostatnich czasów. Brzmi kusząco.

Według IMDb premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku, a my nie wiemy sami, czy czekamy na zwiastun, czy jednak wolelibyśmy tego nie widzieć.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News