Czas rzucić wszystko i zostać jednorożcem: poznajcie MIMIŚ ✨

Dziewczyna ubrana w bluzę z kapturem jednorożca, stojąca na tle kolorowego samochodu

Uszy, ogonki, pompony, puszyste tkaniny, przyjemne kolory, przemyślane wykończenia oraz detale to wszystko to, co charakteryzuje markę MIMIŚ.

Mimiś to pasja projektowania oraz potrzeba realizacji marzeń. Za projekty odpowiedzialna jest polska projektantka, Kasia Michałkiewicz. Pod prąd wszechobecnym trendom, marka tworzy ubrania i dodatki dla dorosłych, które są odzwierciedleniem wszelkich wariacji powstających w głowie projektantki.

Candy Mountain to zwariowana, kolorowa kolekcja wykonana przede wszystkim z najlepszej polskiej dzianiny dresowej. Marka stawia na kolor oraz wygodę. Zakładamy, że wszyscy pokochacie ich bluzy z motywem jednorożców. Przed Wami kilka zdjęć z kampanii kolekcji, których autorem jest fotografka, Helena Bromboszcz.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dwie dziewczyny ubrane w bluzy - jednorożce na tle kolorowej ściany

Dziewczyna w szarej bluzie z rogiem jednorożca na kapturze Dziewczyna ubrana w bluzę z rogiem jednorożca, stojąca na tle cukierkowej ściany z rękoma w górze tryzmającymi dużego pączka Dziewczna ubrana w bluzę z kapturem jednorożca, stojąca na tle kolorowej ściany Dziewczyna ubrana w bluzę z kapturem jednorożca, stojąca na tle kolorowego samochodu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News