Czas Pumy!

Zobacz najnowszą, ultrakolorową linię zegarków sportowych Puma Time Academy! Nowa linia marki liczy 6 zegarków w ekscytujących kolorach, idealnych na sezon wiosenno-letni. Dzięki charakterystycznemu, a zarazem subtelnemu designowi zegarki przykuwają uwagę. Z kolei gładki w dotyku silikonowy pasek jest wyjątkowo komfortowy w noszeniu. Seria Puma Time Academy dostępna będzie w sprzedaży już w kwietniu 2015!

PUMA FORM – SPLASH

FORM SPLASH czerpie z klasycznego designu zegarków sportowych,  jednocześnie inspirując się najnowszymi trendami. Model został odświeżony poprzez wzór imitujący rozbryźniętą farbę w soczystych kolorach. Ten sam wzór został użyty na odzieży i akcesoriach marki Puma, które osiągnęły status bestsellerów. Modele FORM SPLASH zostały ponadto ozdobione kontrastującymi smugami, nadającymi modelowi złudzenie trójwymiarowej faktury . Zegarki FORM SPLASH, podobnie jak linia Time Academy, zostały pokryte delikatnym w dotyku silikonem. Wreszcie trendy w designie został w pełni przystosowane do wymogów sportowego stylu życia w wielkim mieście.
Model będzie dostępny w sprzedaży w kwietniu 2015, w dwóch wersjach kolorystycznych.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


puma zegarek1 pumazegarek2

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News