Czarne lustro, Dark, Opowieści z San Francisco. 10 nowości, które pojawią się w czerwcu na Netflix

Mężczyzna w kombinezonie

Patrząc na pogodę, jaka zdominowała naszą egzystencję w maju, mamy nadzieję, że czerwiec przyniesie zdecydowanie więcej słońca i ciepła i będziemy mogli powoli witać się z latem.

Jednak bez względu na to, jaka będzie pogoda, czerwiec na Netflix zapowiada się upalnie. Wiele nowości, powroty naszych ulubionych seriali. Wybraliśmy dla was 10 pozycji, które szczególnie polecamy obejrzeć. Mamy nadzieję, że nie trzeba będzie was do tego długo przekonywać!

1. Opowieści z San Francisco

Mary Ann wraca do San Francisco i swoich dawnych ekscentrycznych przyjaciół. Serial na podstawie powieści Armisteada Maupina, z Laurą Linney w roli głównej.

Premiera: 7 czerwca 2019

2. Czarne lustro: Sezon 5

Gra wideo zmienia wieloletnią przyjaźń. Gigant mediów społecznościowych walczy z porywaczem. Nastolatka zaprzyjaźnia się z robotyczną wersją swojej idolki.

Premiera: 5 czerwca 2019

3. Jednostka 42

Owdowiały policjant podejmuje współpracę z byłą hakerką i staje na czele jednostki walczącej z belgijskimi cyberprzestępcami.

Premiera: 14 czerwca 2019

4. Leila

Dystopijna przyszłość. Na zapomnianych marginesach posegregowanego społeczeństwa kobieta szuka córki, którą lata temu straciła w wyniku aresztowania.

Premiera: 14 czerwca 2019

5. Dark: Sezon 2

Wielkimi krokami zbliża się ostatni cykl zwiastujący apokalipsę. Rodziny z Winden odkrywają, że los świata, w którym żyją, leży w ich rękach.

Premiera: 21 czerwca

6. Elisa i Marcela

Jest rok 1901 w Hiszpanii. Elisa Sánchez Loriga podszywa się pod mężczyznę, aby poślubić Marcelę Gracię Ibeas — kobietę, którą kocha. Historia oparta na faktach.

Premiera: 7 czerwca

7. Niewolnicy zagubionych serc

Słodko-gorzka, prowokacyjna ballada o miłości i samotności, której akcja rozgrywa się w czasie jednego bardzo długiego wieczoru w Mumbaju.

Premiera: 21 czerwca 2019

8. Morderstwa w Alcàsser

Twórcy serialu przyglądają się śledztwu w sprawie zabójstw trójki nastolatek z hiszpańskiego miasteczka Alcàsser. Ta tragedia w 1992 roku wstrząsnęła całym narodem.

Premiera: 14 czerwca 2019

9. Miranda Sings Live…Your Welcome

Gwiazda internetu Miranda Sings oraz jej alter ego Colleen Ballinger wkraczają na scenę z występem pełnym muzyki, żartów i nie tylko!

Premiera: 4 czerwca 2019

10. Aggretsuko: Sezon 2

Wścibska mama i nowa osoba w pracy dają jej nieźle popalić. Na szczęście Retsuko może dać upust emocjom, śpiewając w barach karaoke.

Premiera: 14 czerwca 2019

11. Nadal mało?

Rate this post