Cyrkowy backstage

Circus Debere Berhan doing a performance in Debere Sina. The crowd is having fun.

„Kurtyna w górę, rozpoczyna się show. Publiczność się śmieje, jest zachwycona, a niektórzy zaczynają nawet płakać. Emocje wychodzą na wierzch. Są wyzwalane przez gesty i ruchy mężczyzny z czerwonym nosem, workowatych spodniach i wyjątkową niezdarnością.”

A co dzieje się, gdy kurtyna opada? Opowiadają o tym zdjęcia zrobione przez Lukasa Bergera, który odkrył, że najlepszym sposobem na sfotografowanie prawdziwego cyrku, tego co dzieje się za kulisami, jest dołączenie do niego. Tak właśnie zrobił. Podróżował i okazjonalnie występował z trzema grupami cyrkowymi, na trzech różnych kontynentach. Lucky Irani Cyrk z Pakistanu, Cyrk Roncalli z Niemiec oraz Cyrk Debere Berhan z Etiopii – wszystkie cztery zobaczymy na bardzo ciekawych fotografiach. Na pewno każdy z nas chce czasem zerknąć za kulisy, właśnie teraz możemy to zrobić.

Teraz Berger chce chce odwiedzić cyrk na czwartym kontynencie i planuje podróż do Chile.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus Circus lukasberger_circus25 lukasberger_circus27 lukas-berger-portrat41

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News