Cropp – udany mariaż muzyki i mody

 

Pisaliśmy już o współpracy marki Cropp z młodą, popową wokalistką z Łodzi – Izą Lach. Obejrzyjcie koniecznie cały lookbook kolekcji i przeczytajcie co marka Cropp planuje tym razem!

Kolejną kolaboracją modowo-muzyczną firmowaną logo marki będzie specjalna kolekcja ubrań w stylu rasta sygnowana nazwiskiem Kamila Bednarka. CROPP lubi współpracować z utalentowanymi ludźmi, którzy podążają za swoją pasją. A Kamil Bednarek to ten typ człowieka, któremu ze swojej niszy udało się przebić do mainstreamu, gdzie dalej robi swoje – czyli reggae. Nic więc dziwnego, że kolejna specjalna kolekcja marki powstała w kolaboracji właśnie z nim. Bednarek zaczynał już w 2008 od śpiewania w reggeaowym zespole Star Guard Muffin. Przełomowym momentem w jego karierze była jednak trzecia edycja TVN-owskiego programu „Mam talent!”, w którym zdobył 2. miejsce brawurowym wykonaniem „Is This Love” Boba Marleya. Od tego czasu w telewizji pojawia się regularnie, a oprócz tego nagrywa, występuje na licznych imprezach i współpracuje ze znanymi wykonawcami. Teraz także współtworzy kolekcję ubrań. Razem z CROPPem Kamil stworzył specjalną linię w jesiennej kolekcji zatytułowaną „fly away”, utrzymaną – jak można się było spodziewać – w klimatach rasta. Jej wizytówką są obowiązkowe kolory rastafarian – czerwony, żółty i zielony, ożywiające bazowe szarości, biel i czerń. W kolekcji dominują kroje wygodne, luźne i niezobowiązujące – znalazły się w niej koszulki i bluzy z rasta-nadrukami, tank topy, dresowe spodnie i parki. Na okoliczność kolekcji Kamil Bednarek nagrał również specjalny kawałek, zatytułowany „Takie chwile jak te”. Ubrania z serii „fly away”, sygnowanej nazwiskiem piosenkarza, można będzie kupić w salonach CROPP już w październiku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Już 10 października 2014 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzycznomodowe przygotowane dla marki Cropp. Dwa koncerty, premiera kolekcji ,,Fly Away” Kamila Bednarka i pokaz kolekcji Izy Lach. To wszystko zobaczycie tego wieczoru w klubie B90 w Gdańsku.

Cropp_7_Outfit_7_277

Cropp_9_Outfit_9_300

Cropp_8_Outfit_8_222

Cropp_1_Outfit_1_142

Cropp_2_Outfit_3_194

Cropp_4_Outfit_4_111

Cropp_5_Outfit_5_048

Cropp_6_Outfit_6_160

cro

 

 

Tekst | na podstawie informacji prasowych

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News