Cropp przedstawia nowatorski design – buty RONIN

zdjęcie kampanii ronin croppa z kolorowymi butami

Zbliża się wiosna i macie ochotę wskoczyć w nowe buty? Cenicie sobie wygodę, styl i indywidualizm? Cropp ma przyjemność zaprezentować najnowszy projekt, jakim jest miejski but RONIN, inspirowany duchem sportu.

Na but składa się sportowa podeszwa, wykonana z Phylonu, dzięki któremu but jest bardzo lekki i elastyczny. Poza specjalnie wyprofilowanymi cięciami, podeszwa została wzbogacona dodatkowymi gumowanymi fragmentami o geometrycznych kształtach, w miejscach w których but jest najbardziej narażony na ścieranie. Midsole dzięki swoim ostrym cięciom, nadaje całej bryle dynamicznego oraz agresywnego charakteru. Całość uzupełnia gumowa wstawka z minimalistycznym brandingiem, wzmacniająca od spodu podeszwę buta.

W zależności od zastosowanych materiałów, cholewka buta przybiera różne formy.Wersja z meshu stworzona z jednego kawałka materiału, wzbogacona została zgrzewanymi elementami. To nadaje butowi bardzo sportowego i futurystycznego klimatu. Zdecydowanie bardziej klasyczna i stonowana jest zamszowa wersja buta, która jest kombinacją prostych cięć, gładkich materiałów i perforowanych paneli.

Ponadto but posiada dwie charakterystyczne taśmy. Jedną w tylnej części buta, zakończoną pętelką ułatwiającą wkładanie. Oraz drugą, na języku, przez którą przeprowadzone zostały sznurówki. Holistycznie RONIN prezentuje się świetnie, łącząc nowatorskie spojrzenie na design, z technicznymi rozwiązaniami. Sami zobaczcie!

but cropp ronin 3 but cropp ronin 4 but cropp ronin 5 but cropp ronin cropp-ronin-5-768x625 cropp-ronin-6-768x625 cropp-ronin-7-768x625 cropp-ronin-9-741x486

Wpadajcie na Instagram: @cropp_clothing

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News