CROPP- FEAT.- IZA

Znana marka Cropp podjęła się współpracy z 25-letnią kompozytorką, wokalistką i producentką z Łodzi, Izą Lach. Piosenkarka zasłynęła wygraną w konkursie na remiks utworu Snoop Dogga z 2012 roku ”Set it off”. Jej wersja nagrania spodobała się kalifornijskiemu raperowi na tyle, że nie tylko współpracował z polską wokalistką, ale nawet wyprodukował jej album ”Off The Wire”.

Płyta została udostępniona bezpłatnie w serwisie BandCamp.com jeszcze tym samym roku. Płyta nie jest pierwszą w dorobku Izy. Piosenkarka zaistniała już wcześniej na MySpace, co pozwoliło jej nagrać pierwszy krążek w 2008 roku. Na razie Iza ma w swoim dorobku dwa albumy poza najnowszym, który dzięki Snoopowi na pewno będzie cieszyć się największą popularnością.

Kolekcję zatytułowaną ”Beautiful disaster” charakteryzuje typowy dla hip hopu styl sportowy połączony z rockiem i błyszczącymi elementami. Główne kolory to biel i czerń połączone ze srebrem i czerwienią. Ubrania to patchworkowy miks wzorów i faktur. Hitami projektu są oversize’owe sportowe koszulki wyszywane cekinami, rockowe spodnie imitujące skórę, wariacje na temat kurtek baseballowych, które przyjmują formę długich płaszczy z połyskującymi rękawami oraz marmurkowe katany i koszule. Twórcy zadbali również o odpowiednie dodatki: dzianinowe beanies, plecaki i skórzane sportowe high-topy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz więcej na: http://feat.cropp.com/

 (na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News