Creative Mikser 12 – 6 ZER czyli jak zarobić na muzyce

Już 22 października o godz. 18.00 kolejne spotkanie twórców i przedsiębiorców sektora kreatywnego w Warszawie z cyklu Creative Mikser, w całości poświęcone muzyce.

XXI wiek to czas wielkich zmian na rynku muzycznym i czas nowych wyzwań dla twórców muzyki. Muzyka, bez względu na jej charakter i wartość komercyjną, funkcjonuje dziś w otoczeniu komercyjnym, co oznacza, że musi znaleźć swoje metody trafiania do odbiorców oraz generowania zysku z poszanowaniem praw autorskich. Niezależnie od rodzaju twórczości, wszyscy artyści muszą komunikować się z potencjalnymi odbiorcami i dostarczać legalnie produkt, jakim jest muzyka, jednocześnie wychodząc na wprost oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku i jego nieuchronnej digitalizacji.

Wydarzenie organizowane jest po raz 12-ty przez Miasto Stołeczne Warszawa i British Council, tym razem we współpracy z Warsaw Music Week i Domem Towarowym Bracia Jabłkowscy. Spotkanie odbędzie się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W wydarzeniu udział wezmą:

Jarosław Jóźwiak – Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy

Ewa Ayton – Dyrektorka Departamentu Kultury i Sztuki, British Council Polska

Marek Włodarczyk – przedstawiciel firmy Independent Digital

Łukasz Stasiak – przedstawiciel labela Alkopoligamia

Monika Klonowska – agencja Good Music Productions, organizator Warsaw Music Week

Gość specjalny:

Mark Allen – dyrektor Kreatywny ThinkSync Music z Londynu

Podczas spotkania zapewnione będzie tłumaczenie na język polski. 

creative_mikser

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: kreatywnawarszawa@um.warszawa.pl

50 pierwszych osób, które dotrą na Creative Mikser, a wcześniej potwierdzą swoje uczestnictwo mailowo, otrzyma od organizatorów bezpłatne zaproszenie do klubu LAB the live act bar znajdującego się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich na wydarzenie otwierające festiwal Warsaw Music Week – showcase wytwórni Nextpop. Wystąpią: Baasch oraz Endy Yden. Wiecej szczegółów na www.warsawmusicweek.pl oraz www.facebook.pl/warsawmusicweek.

Więcej informacji: www.britishcouncil.pl/events/creative-mikser-12

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News