Categories: muzykawydarzenia

Cóż to będzie za halloweenowa noc! Saba na Smolnej! ?

W halloweenową noc, czyli 31 października w warszawskim klubie Smolna wystąpi amerykański raper Saba. Będzie to jego pierwszy i jedyny koncert w Polsce!

Saba to pochodzący z Chicago artysta, uznawany za jednego z najciekawszych współczesnych raperów. Znany jest chociażby ze współpracy z Chance The Rapper, a jego flow określane jest przez wiele branżowych mediów jako nie do podrobienia.

Jego kariera rozpoczęła się w 2012 roku publikacją GETCOMFORTable, czyli składanki na której pojawili się najciekawsi młodzi raperzy z Chicago. Rok później Saba zyskał na popularności dzięki występowi na płycie Chance The Rapper o wdzięcznym tytule Acid Rap. W 2015 roku opublikował EP-kę SpareChange!, zaś w roku 2016 opublikował swój premierowy album Bucket List Project, który spotkał się z niezwykle ciepłym odbiorem rapowej społeczności.

Ale to nie koniec – jako support przed koncertem Saby, wystąpi Joseph Chiliams, artysta tworzący muzykę będącą połączeniem ciężkiej rzeczywistości dorastania w Chicago i jego nietuzinkowej osobowości. Najlepszym przykładem będzie jego najnowszy klip do utworu Toothbrushes, pochodzący z niedawno wydanego debiutanckiego albumu zatytułowanego Henry Church.

Impreza w warszawskim klubie SMOLNA rozpocznie się 31 października 2017 o godzinie 20:00. Informacje o biletach znajdziecie TUTAJ, a więcej informacji na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku. Widzimy się 31-go!

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago