Cóż to będzie za halloweenowa noc! Saba na Smolnej! ?

Czarnoskóry mężczyzna na stepowym terenie

W halloweenową noc, czyli 31 października w warszawskim klubie Smolna wystąpi amerykański raper Saba. Będzie to jego pierwszy i jedyny koncert w Polsce!

Saba to pochodzący z Chicago artysta, uznawany za jednego z najciekawszych współczesnych raperów. Znany jest chociażby ze współpracy z Chance The Rapper, a jego flow określane jest przez wiele branżowych mediów jako nie do podrobienia.

Jego kariera rozpoczęła się w 2012 roku publikacją GETCOMFORTable, czyli składanki na której pojawili się najciekawsi młodzi raperzy z Chicago. Rok później Saba zyskał na popularności dzięki występowi na płycie Chance The Rapper o wdzięcznym tytule Acid Rap. W 2015 roku opublikował EP-kę SpareChange!, zaś w roku 2016 opublikował swój premierowy album Bucket List Project, który spotkał się z niezwykle ciepłym odbiorem rapowej społeczności.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ale to nie koniec – jako support przed koncertem Saby, wystąpi Joseph Chiliams, artysta tworzący muzykę będącą połączeniem ciężkiej rzeczywistości dorastania w Chicago i jego nietuzinkowej osobowości. Najlepszym przykładem będzie jego najnowszy klip do utworu Toothbrushes, pochodzący z niedawno wydanego debiutanckiego albumu zatytułowanego Henry Church.

Impreza w warszawskim klubie SMOLNA rozpocznie się 31 października 2017 o godzinie 20:00. Informacje o biletach znajdziecie TUTAJ, a więcej informacji na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku. Widzimy się 31-go!

Plakat promujący koncert Saba

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News