#CoupleLook na szosach i w mieście

Ty uwielbiasz podróże i wiatr we włosach, Twój chłopak woli spędzać czas w domowym zaciszu, przytulając pada i ulubioną grę. Świetnie się jednak dogadujecie i zdarza się Wam nawet czasem modowy #CoupleLook. Czemu więc z ubrań nie przenieść go na sport? Żeby się przekonać, czy zaklika, pokaż mu rowery CREME, na których nie tylko będziecie razem wyglądać jak wyciągnięci z francuskiego żurnala, ale też bajery technologiczne sprawią, że to on będzie wyciągał Ciebie na przejażdżki w nieznane.

Z Tobą wybór jest prosty. Ma wyglądać szykownie, jakbyś grała główną rolę w klimatycznym filmie z lat 60. Caferacer Lady Doppio Emerald 7S 28”, zielony i błyszczący jak żuk, inspirowany jest klasycznymi rowerami angielskimi z lat 50. i 60. Podróżuje się nim szybko i zgrabnie, że nawet spóźniona do pracy dojedziesz tam na czas i bez potarganych włosów. Urok tkwi też w szczegółach: starannym malowaniu, ręcznie polerowanych obręczach i mufowanej ramie oraz widelcu. Obniżona rura górna, skórzane siodełko i 7-biegowa piasta tylna to tylko niektóre z ciekawostek. Co więcej, bagażnik z przodu pozwoli przewieźć drugie śniadanie, kota i ulubiony magazyn.

2016_creme_lifestyle_caferacer_lady_doppio_emerald_3

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Caferacer Man Doppio Gray 7s 28″ to idealny kompan dla zielonej Lady Doppio. Klasyczny i miejski, a przy tym niesamowicie stylowy. Chłopak będzie zadowolony, bo Caferacer to rower 2in1 – nadaje się świetnie na wyprawy w nieznane i przemierzanie ruchliwych miejskich ulic. Stalowa, mufowana rama jest wytrzymała jak zapaśnik MMA i wygodna niczym bujany fotel.

2016_creme_lifestyle_caferacer_man_doppio_gray_1

Wróćmy jednak do Ciebie. Molly Pale Peach to wersja jeszcze bardziej dziewczęca i romantyczna. Świetna propozycja dla wielbicielek mody i trendów, nie pogardziłaby nim sama Caroline de Maigret. Poza tym możesz być pewna, że nieźle będzie wyglądać zarówno podczas przejażdżki, jak i na Instagramie. Molly jest lekka i delikatna, w kolorze pudrowego różu i ozdobiona kropkami Polka Dots. Cechy charakterystyczne tej ślicznotki? Lekkie, aluminiowe obręcze, wygodne siodełko, opony Kenda w rozmiarze 26 cali, światła i przedni koszyk.

2016_creme_lifestyle_molly_pale_peach_4

Jej urokowi nie oprze się nikt, nawet druga męska opcja, czyli Vinyl Solo Gray 28″, wyglądający niczym ze starych zdjęć dziadka Bronka. Prawda jest taka, że jest to klasyczny “fixie”, czyli rower miejski z jednobiegowym napędem na stale połączonym z korbami. Rama jest stalowa i mufowana, poza nią rzadko spotykany już widelec. Jego główne zalety to prostota i lekkość przy jednocześnie starannym wykonaniu. Czy pasuje do Molly? Pytanie!

2016_creme_lifestyle_vinyl_solo_gray_3

#CoupleLook na wiosnę to nie tylko mocny trend w modzie – spokojnie można przenieść go na inne dziedziny życia. Jeśli tylko ma się dobrego kompana. Ale to chyba nie ulega wątpliwości!

Paris on bike from Creme Cycles Official on Vimeo.

5/5 - (14 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News