Converse zapowiada lato w stylu #GirlPower

Nogi kobiety ubrane w różowo-czerwone trampki Converse

Patrząc na pogodę za oknem, można stwierdzić, że do lata trzeba będzie jeszcze chwilę zaczekać, ale nie ma powodów do wpadania w deszczową melancholię. Szczególnie że Converse przynosi nam niezwykle barwną zapowiedź zbliżającego się, beztroskiego lata!

W tym tygodniu oficjalnie do sprzedaży weszła najnowsza linia Converse Chuck Taylor All Star II Pastels. To, co je wyróżnia to tytułowa, pastelowa i absolutnie w klimacie #GirlPower kolorystyka. Łagodny róż i błękit przywołują klimat plaży o zachodzie słońca, a z kolei energiczne odcienie pomarańczowego oraz żółtego z całą pewnością pomogą wyróżnić się z tłumu.

Pastelowe trampki leżące na ziemi

Dla spragnionych bardziej szczegółowych informacji dodamy, że wszystkie modele z kolekcji Pastels posiadają cechy i zalety modelu Chuck Taylor All Star II, w tym wkładkę Nike Lunarlon, usztywniany, nieprzesuwający się język i zamszową wyściółkę. W kolekcji dostępne są następujące kolory: White/Fiberglass, Hyper Orange/Sunset Glow, Buff/Barely Orange, Lemon Haze/Fresh Yellow, White/Vapor Pink, White/Porpoise.

Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na lato i zbliżające się razem z nim festiwale! A tymczasem, oglądajcie zdjęcia i szukajcie więcej informacji na oficjalnej stronie Converse.

Dziewczyna w ciemnej bluzie i czarwonych spodenkach i mocno rozowych trampkach Dziewczyna ubrana w jasny kombinezon z szortami, na nogach ma trampki Krótki trampki leżące na asfalcie Nogi dziewczyny ubrane w pastelowo-białe trampki Trampki leżące na zielonych gałęziach Trampki leżące na asfalcie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News