CONVERSE CONS

Kolekcję sneakersów i odzieży Converse CONS na sezon jesień-zima 2014 otwiera najnowsza odsłona modelu-ikony CONS Weapon. Z pewnością pokochają ją nie tylko fani ulicznego stylu, choć to właśnie z myślą o nich zaprojektowano buty. To model dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i niezobowiązujący wygląd.

Łącząc innowacyjne technologie, klasyczne kolory oraz charakterystyczne elementy designu oryginalnych modeli CONS udało się osiągnąć wyjątkowy efekt. Model Weapon zajmuje szczególne miejsce w linii CONS. Historia tej sylwetki sięga do roku 1986, kiedy powstała z myślą o rywalach Larry Bird i Magic Johnson. Dla wielu sneakerheadów to odległe dzieje, dlatego projektantom zależało, aby unowocześnić buty nie tracąc przy tym ich unikalnego charakteru. CONS Weapon zostały skalibrowane tak, by uwagę przyciągała gładka, opływowa linia, nowoczesna konstrukcja, do tego wyraźne logo na języku, charakterystyczna wstawka Y Bar, która dla dodatkowego komfortu również została zastosowana wewnątrz buta. W nowej wersji będzie tak samo na czasie zarówno dziś jak i w kolejnych dekadach.

FA14-CONS-WEAPON_tongue FA14-CONS-WEAPON_pair FA14-CONS-WEAPON_pair 3 FA14-CONS-WEAPON_pair 2

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


CONS Weapon Skate

CONS Weapon Skate łączy klasyczne elementy modelu Weapon z zaawansowanym, funkcjonalnym skateboardingowym designem. Nowy model cechuje nie tylko niepowtarzalny wygląd, ale także szereg innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki wykorzystaniu takich nowości, jak wkładka Lunarlon, dodatkowa piankowa elastyczna warstwa, czy specjalnie zaprojektowany język jest nie tylko stylowo, ale i wygodnie podczas jazdy na desce.

FA14-CONS-WEAPON SKATE_tongue FA14-CONS-WEAPON SKATE_pair 3 FA14-CONS-WEAPON SKATE_pair 2 FH14-CONS-WEAPON SKATE-PAIR

Converse CONS to wyrazisty, lifestyle’owy design, mieszanka inspirowanych sportem graficznych nadruków i motywów oraz nowoczesny styl. Najnowsza kolekcja butów i odzieży pozwala na stworzenie kompletnego streetwearowego looku.

Tekst | Materiały Prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News