Conchita Wurst zmienia wizerunek. Teraz to WURST, który tworzy elektro!

Mężczyzna z siwą brodą i kobieta z brodą

Conchita Wurst, czyli tak zwana kobieta z brodą, która kilka lat temu wprawiła w osłupienie widzów Eurowizji, zmieniła swój wizerunek i kierunek twórczości.

Za projektem Conchita Wurst stał od początku Tom Neuwirth, który postanowił w końcu porzucić swój kobiecy, ekscentryczny wizerunek. Artysta, teraz występujący pod pseudonimem Wurst, wydał właśnie dwa single zapowiadające jego nowy projekt — Trah All The Glam i Hit Me. Jest to nie tylko zmiana wizerunkowa, ale także muzyczna — Tom aktualnie zwraca się ku muzyce elektronicznej.

Tom podkreśla kontrast między swoją dotychczasową muzyką a nowym projektem, rezygnując z mieszania męskich i żeńskich elementów w ramach jednej postaci. Od teraz obie persony funkcjonują niezależnie: Conchita to medialna ikona, prawdziwa diva, która tworzy medialny szum na całym świecie, od kiedy wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji w 2014 roku. WURST to z kolei bezkompromisowy debiutant, zafascynowany muzyką electro, który nie dba o niczyją opinię i tworzy seksowną, taneczną muzykę, przy okazji ujawniając więcej z osobistego życia Neuwirtha, niż było to kiedykolwiek możliwe w twórczości Conchity.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Artysta planuje wydawać kolejne utwory, aż do momentu, kiedy ujawni wszystkie przygotowane piosenki. Finalnie ukaże się płyta podsumowująca cały projekt.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News