Complete Surrender – Slow Club

complete surrender slow club hiro.pl

Brytyjski duet, w którego skład wchodzi Charles i Rebbeca tym razem prezentują dojrzalszy repertuar. W albumie Complete Surrender, odchodzą nieco od mieszanki folk-rocka z R&B, skupiając się na klimacie i emocjach.

 

01 - cover album

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Slow Club album

Wyróżniając na pierwszym planie swoje wokale, opowiadają przeróżne historie utrzymane w retro-popowej stylistyce. Wszystko skomponowane w oparciu o naprawdę dobre i przemyślane melodie, na których brzmienie składa się głównie gitara i perkusja.

Mimo nieskomplikowanej formy utworów, płyta prezentuje cały wachlarz emocji i nastrojów. Tematyka poświęcona jest głównie romansom i rozstaniom, lecz nie usłyszymy na niej wyłącznie smutku i pesymizmu.  Zespół stworzył płytę chwytającą za ucho w bardzo delikatny i przyjemny sposób. Jeśli szukacie muzyki, która pozwoli wam zrelaksować się w wakacyjne dni to koniecznie zapoznajcie się z nowym materiałem Slow Club.

Slow Club – Complete Surrender

Suffering You, Suffering Me

Zobacz też: Wywiad z Blonde Redhead

Wywiad z Blonde Redhead

Zobacz też: Znaczenie i symbolika najpopularniejszych tatuaży

Znaczenie i symbolika najpopularniejszych tatuaży

Tekst | Mateusz Panek

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News