Cohen i Kobiety: utwory Leonarda Cohena w oprawie #girlpower

Zdjęcie Leonarda Coehna przepołowione z Wenus z Milo

Dance Me To The End Of Love, In my secret life, czy Suzanne – piosenki Leonarda Cohena moglibyśmy nucić w nieskończoność! A już niedługo, będziecie mogli je usłyszeć w kobiecej odsłonie.

COHEN i KOBIETY to niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety. Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretowały na nowo czołowe polskie wokalistki, reprezentujące różne style, różne pokolenia. Za oprawę muzyczną i aranżację koncertu odpowiada producent muzyczny, kompozytor i muzyk, znany chociażby z Republiki – Leszek Biolik.

Koncert jest energetycznym i magicznym spotkaniem przyjaciół, grających utwory mistrza, który swoją twórczością inspiruje artystów od pokoleń.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Niezapomniane przeboje In My Secret Life, Suzanne czy Dance Me To The End Of Love w nowym kobiecym wymiarze. Na jednej scenie wystąpią: Urszula DUDZIAK, Grażyna ŁOBASZEWSKA, Natalia KUKULSKA, Anita LIPNICKA, Julia PIETRUCHA, Matylda DAMIĘCKA, Barbara WROŃSKA i Daria ZAWIAŁOW.

Pomysłodawcą koncertu jest Marcin Tercjak, współautorem koncepcji Maciej Pilarczyk, a opracowania muzycznego Leszek Biolik. Koncert powstał w ramach Festiwalu Czterech Kultur 2017. W zmienionej formule (w obsadzie i w nowych wizualizacjach autorstwa Matyldy Damięckiej) przygotował producent wykonawczy Music Company. Cohen i Kobiety był Koncertem Galowym w Teatrze Ziemi Rybnickiej w ramach 22. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA.

Informacje o biletach znajdziecie tutaj: www.cohenikobiety.pl Plakat koncertów Coehn i kobiety

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News