#Coffeenclothes: pokaż jaką kawę pijesz, a powiem jaki masz styl

Dziewczyna zakrywająca twarz kukiem z kawą

Twoje gusta kawowe często idą w parze ze stylem. Połączenie najlepszych części Twojego dnia – wybór stylizacji i zamówienie porannej kawy – to najnowsza obsesja.

Konto @CoffeenClothes prezentuje użytkowników Insta, którzy dzielą się swoją dzienną dawką kofeiny i mody poprzez hashtag #coffeenclothes.

Dla ludzi z całego świata posługujących się hashtagiem i generujących dzienną porcję inspiracji – jedno jest pewne – Twoje zamówienie kawowe i styl bycia idą w parze. Co Twój wybór napoju właściwie mówi nam o Twoim stylu? Przedstawiamy typy kawoholików. A jaką kawę Ty zawsze zamawiasz?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mała czarna – minimalistka

Najprawdopodobniej jesteś dziewczyną z miasta, co od razu widać i czuć, wszystko u Ciebie polega na tym, aby zachować elegancję, jeśli chodzi o modę. Twoja szafa jest wypełniona prostymi ubraniami, znasz moc połączenia czerni z bielą. Jesteś bezceremonialna i rzeczowa – widać to zarówno po Twojej garderobie, jak i kubku czarnej kawy, który zazwyczaj rano zamawiasz do łóżka.

mała czarna kawa i gazeta porankiem w łóżku z dziewczyną w szlafroku i białej pościeli

Caffe Latte – Cool

Niefrasobliwa i elegancka – koszula, kardigan i dżinsy to cała Ty. Zaglądasz na stronę The Row po inspiracje do stylizacji i faworyzujesz takie rozwiązania, które łączą w sobie styl oraz swobodę ruchu, tak jak łatwy do zrobienia kubek gorącej kawy.

zakolanówki i latte

Espresso – Dziewczyna z centrum miasta

Nie boisz się pokazania swojej osobowości zarówno przez wybór kawy, jak i wygląd. To wszystko z dodatkiem różnych awangardowych akcesoriów. Masz szalone pomysły, kiedy Twoja kofeina zgrywa się z wyborem garderoby.

Dziewczyna ubrana w białe spodnie, siedząca na białyym dywanie z kubkiem kawy

Iced Coffee – Trendsetterka

Zawsze masz w szafie rzeczy z najnowszych kolekcji projektantów mody. Podążasz za trendami prosto z wybiegu, myślisz, że inwestowanie w klasykę jest nudne. Twoje Insta- -selfie nie jest kompletne bez mrożonej kawy w jednej dłoni i butów Alexandra Wang.

mrożona kawa w kubeczku ze słomką, Chanel i Alexander Wang

Cappucino – Wielbicielka klasyki

Podobnie jak zamawiane przez Ciebie Cappucino, Twój styl jest klasyczny i smaczny. Kiedy nie będziesz nosiła już swojego płaszcza z wielbłądziej wełny, będziesz mogła przyprawić swoją garderobę o stary oversize’owy kożuch odziedziczony po babci. Twoja szafa jest przeważnie wypełniona ponadczasowymi ubraniami, które masz zamiar nosić już na zawsze.

cappucino w kubku mccafe w rękach pani siedzącej w futerku

Latte ze sztuką – Dusza prawdziwej artystki

Twoja kawa – podobnie jak akcesoria – jest wybrana głównie na podstawie ich wartości na Instagramie. Stylizowanie idealnej układanki z butów, torebek i pierścionków to dla Ciebie bardzo pracochłonne zadanie. Niemal poranna rutyna.

układanka z butów, dodatków i kubka artystycznej kawy na dywaniku w zebrę

Tekst: Magdalena Stasiuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News