Co zrobić, gdy Twój chłopak jest fanem futbolu, a Ty nie? Netflix podpowiada!

Kadry z seriali i filmów Netflix

Rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, co oznacza, że Twój chłopak i jego koledzy będą okupować telewizor codziennie do połowy maja. Zapytasz: jak żyć? Netflix odpowiada!

Jeśli nie jesteś fanką futbolu masz wolne od swojego chłopaka przez co najmniej 90 minut dziennie, do połowy lipca! To jednak nie koniec świata, bo zamiast w meczu możesz wziąć udział w maratonie! I nie chodzi tu o bieg na 50 km, ale o maraton serialowo-filmowy!

Netflix przygotował kilka kombinacji, które uratują Twoje wieczory w tym trudnym dla niezainteresowanych futbolem czasie!

Jeśli mecz trwa 90 min możecie obejrzeć:

  • 2 odcinki serialu Ania, nie Anna (nowy sezon już 6 lipca!)

Kolejny sezon adaptacji ponadczasowej powieści „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery będzie dalej wytyczał nowe szlaki i z udziałem nowych bohaterów i wątków poruszy kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Wszystko to z perspektywy żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach 14-letniej bohaterki.

  • 2 odcinki serialu Telefonistki

Akcja serialu rozpoczyna się w 1928 r. w Madrycie. Otwarcie w centrum miasta siedziby państwowej spółki telefonicznej przyciąga uwagę setek dziewcząt, które pragną zacząć pracować jako telefonistki w jedynym miejscu dającym im w tych czasach możliwość zrealizowania własnych postępowych aspiracji. Cztery pochodzące z bardzo różnych środowisk kobiety rozpoczynają pracę w centrali. Od tej chwili zazdrość, zawiść i zdrada będą każdego dnia towarzyszyć głodowi sukcesu, przyjaźni i miłości.

  • 1 odcinek serialu The Crown + 1 odcinek serialu Grace&Frankie

The Crown to historia dwóch z najsłynniejszych adresów świata: Pałacu Buckingham i 10 Downing Street, oraz intryg i romansów kryjących się za ważnymi wydarzeniami, które wywarły decydujący wpływ na drugą połowę XX wieku. Dwa dwory pod jedną koroną.

W serialu „Grace i Frankie” Jane Fonda („Grace”) i Lily Tomlin („Frankie”) wcielają się w role dwóch kobiet, których życie niespodziewanie staje na głowie. Ich mężowie nagle obwieszczają bowiem, że są gejami i mają się ku sobie. Mimo że nigdy za sobą nie przepadały, panie muszą stanąć ramię w ramię, zmierzyć się z niepewną przyszłością i wypracować nową definicję „rodziny”. Wyzwalacz śmiechu, wyciskacz łez i środek na poprawę nastroju w jednym.

  • Film Wredne Dziewczyny

Jej nowe koleżanki? Plastikowe snobki na obcasach. Życie w dżungli to pestka w porównaniu z licealną codziennością. Nowa uczennica, Cady, dołącza do grupy popularnych w szkole dziewczyn. Gdy jednak zakochuje się w niej były chłopak liderki paczki, sytuacja się bardzo komplikuje. Scenariusz tej komedii dla nastolatków napisała Tina Fey. Występują: Lindsay Lohan, Rachel McAdams i Amanda Seyfried.

  • Film XOXO

XOXO to komedia o grupie dwudziestokilkulatków przeżywających szalone przygody na największym w USA festiwalu elektronicznej muzyki tanecznej — XOXO. Film opowiada historię sześciorga obcych sobie osób, których losy przecinają się podczas jednej, szalonej, wypełnionej marzeniami i na wskroś romantycznej nocy.

  • Film #REALITYHIGH

Była Twojego chłopaka, którą w Internecie obserwuje 9 mln ludzi, nagle chce zostać Twoją kumpelą. Podejrzane?

https://www.youtube.com/watch?v=3Sy7RofBmrs

Jeśli dojdzie do dogrywki zdążycie zobaczyć:

  • Odcinek serialu You Me Her

Jack i Emma postanawiają wynająć prostytutkę, by dodać nieco pikanterii swojemu małżeństwu. Ku swojemu zaskoczeniu dodają też do niego trochę głębszych uczuć.

  • Odcinek serialu GLOW (nowy sezon już 29 czerwca!)

Akcja tego pełnego napuszonych fryzur i druzgocących ciosów serialu toczy się w Los Angeles lat 80. XX wieku i jest zainspirowana prawdziwą historią kobiecej ligi wrestlingu. To fabularyzowana opowieść o bezrobotnej aktorce, która — chwytając ostatnią szansę na spełnienie marzeń — postanawia wziąć udział w programie o zawodniczkach wrestlingu.

https://www.youtube.com/watch?v=7RUPEguCBGY

  • 2 odcinki serialu The End of the F***ing World

Znużony zabijaniem zwierząt 17-letni James planuje swoje pierwsze prawdziwe morderstwo, kiedy nowa, arogancka uczennica Alyssa zaskakuje go w szkole.

https://www.youtube.com/watch?v=vbiiik_T3Bo

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News