offtop

Co zrobić, by móc cieszyć się własnym biurem?

Rynek nieruchomości biurowych w Polsce nadal nieustannie się rozwija, czemu trudno się dziwić. Możliwość pracy w nowoczesnej przestrzeni biurowej z różnego rodzaju udogodnieniami i brakiem konieczności np. samodzielnych napraw to naprawdę kusząca opcja dla wielu przedsiębiorców. Rozważasz właśnie zainwestowanie we własne biuro? Sprawdź, co warto wiedzieć o takim przedsięwzięciu.

Możliwości wynajmu biura

Każdego roku w Polsce wynajmowany jest ponad milion metrów kwadratowych powierzchni biurowych. Jednocześnie kraj nad Wisłą jest największym rynkiem biurowym w Europie Środkowo-Wschodniej, co jest gwarancją znalezienia pomieszczeń spełniających nawet najbardziej specyficzne wymagania. Bez problemu można znaleźć biura zarówno dla dużych, jak i dość niewielkich firm lub nawet osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Szczególną popularnością cieszy się wynajem pomieszczeń w nowoczesnych biurowcach. Takie budynki nie tylko podnoszą prestiż firmy ze względu na walory estetyczne, ale także umożliwiają komfortowe warunki pracy od pierwszego dnia po przeprowadzce. Ponadto wybór dostępnych lokalizacji jest tak duży, że możliwe jest znalezienie miejsca w pełni odpowiadającego profilowi działalności czy też profilowi pracownika będącego np. studentem pobliskiej uczelni.

Rynek biurowy w największych polskich miastach

Polski rynek biurowy jest najlepiej rozwinięty oczywiście w kilku największych miastach, które są ważnymi ośrodkami gospodarczymi w kraju i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W rankingach przoduje oczywiście stolica – całkowita podaż powierzchni biurowych w Warszawie odpowiada mniej więcej połowie ogólnej puli. Na stronie https://directoffice.pl/ można znaleźć biura pod wynajem praktycznie w każdej części miasta.

Tradycyjnie na drugim miejscu znajduje się Kraków, który od dawna jest bardzo mocnym punktem polskiego rynku biurowego. Prężnie rozwija się z kolei Wrocław, w którym swoje siedziby ma wiele dużych firm. W ostatnich latach wiele nowoczesnych biurowców powstało, buduje się i jest planowanych także w Trójmieście. Na uwagę z pewnością zasługują także Katowice, Poznań i Łódź, w których podaż powierzchni biurowych przekroczyło już pół miliona metrów kwadratowych.

Dlaczego warto zdecydować się na własne biuro?

W przypadku większych firm posiadanie własnego biura jest raczej oczywiste. Do wynajmu pomieszczeń w biurowcach coraz częściej przekonują się również właściciele mniejszych biznesów, a także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Takie rozwiązanie ma szereg zalet, zaczynając od możliwości wliczenia do czynszu wszystkich opłat eksploatacyjnych zamiast płacenia każdego rachunku osobno.

Ponadto w ofercie powierzchni biurowych firmy Direct Office jest dostępna opcja wykończenia pomieszczeń zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Możliwe jest nawet zamówienie biura w pełni umeblowanego i wyposażonego. Sporą zaletą wynajmu w biurowcu jest także obecność recepcji, parkingu, garażu, pomieszczeń kuchennych czy też osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie napraw.

Komentarze
Rate this post
Marcin_Zielinski_ICEA

Recent Posts

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

14 godzin ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

1 dzień ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

2 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

3 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

3 dni ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

4 dni ago