Co wolno nudyście? Wyszukiwarka noclegów dla tych, co nie lubią nosić ubrań

Nagie ciało z pupą zakrytą kapeluszem

Zapomnijcie o Airbnb, Bookingu, czy innych wyszukiwarkach, dzięki którym planujecie swój urlop. Jeśli nie jesteście zwolennikami noszenia ubrań, mamy dla Was stronę stworzoną specjalnie dla Was!

Wyszukiwarka noclegów Naturist BnB działa na podobnej zasadzie jak wspomniane już Airbnb z tą różnicą, że jest nastawiona na… nudystów. Możecie znaleźć zarówno całe domy do wynajęcia, mieszkania, czy pokoje. W zależności od gospodarza, w opisie danego domu jest podane, czy goście mają obowiązek być cały czas nago, czy mogą zakładać od czasu do czasu ubranie.

Ponadto, dla tych, który mogą być nowi w tej nagiej grze, na stronie znajduje się kilka poradników. Jednym z nich są zasady etykiety wśród nudystów. Należy upewnić się, czy miejsce, do którego przyjeżdżamy, ma wyznaczone strefy nudystów, czy można dowolnie i bez ograniczeń pląsać bez ubrań. Kolejną jest konieczność posiadania ręcznika, na wypadek, gdyby komuś zamarzyło się usiąść lub położyć.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, bycie nudystą nie oznacza, że można uprawiać seks gdziekolwiek, tak by wszyscy widzieli. Wszelkie aktywności związane z kontaktami seksualnymi są zabronione w przestrzeni publicznej danej parceli, jeśli mają do niej dostęp także inni goście.

Na terenie obiektów wypoczynkowych dla nudystów nie wolno używać kamer bez wiedzy osób trzecich i zawsze należy utrzymywać kontakt wzrokowy podczas rozmowy z drugim nudystą (a nie przykładowo podziwiać jego walory). Na samym końcu pojawił się też punkt dotyczący ewentualnej erekcji – autorzy zapewniają, że nawet początkujący nudyści nie mają problemu z poskromieniem swoich instynktów, to jeśli taka sytuacji się zdarzy – należy zasłonić swojego członka, wspomnianym wcześniej ręcznikiem.

Przyznamy, że to dość nietypowa opcja turystyki, ale szanujemy ten wybór i tym, którzy nie przepadają za spędzaniem czasu w ubraniach, polecamy zajrzeć na tę stronę.

Screenshot 8 Co wolno nudyście? Wyszukiwarka noclegów dla tych, co nie lubią nosić ubrań

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News