Co szykuje Beyoncé?

Beyonce z długimi kręconymi włosami, ubrana w skórę a la militarną

Po niespodziewanie wydanym ostatnio przez Beyoncé Formation, przyszła kolej na tajemnicze Lemonade. W weekend fani mogli obejrzeć zaledwie dwudziestosekundową zajawkę, a dzisiaj do sieci trafił już dłuższy zwiastun. Jednak wciąż nie wiadomo, co to właściwie będzie.

W tę sobotę, a więc 23 kwietnia, na HBO swoją światową premierę będzie mieć Lemonade. Tylko czego możemy się spodziewać? Spekulacje są różne. Fani już od jakiegoś czasu podejrzewali, że niedługo zostanie wydany kolejny album artystki. Atmosferę podgrzał wyciek, zdradzający, że na nadchodzącej płycie mają pojawić się m.in. Adele, Frank Ocean i Mariah Carey. Jednak patrząc też na to, że jako pierwsza wyemituje to stacja HBO, sam zwiastun bardziej sugeruje film, serial bądź nawet płytę z wydanym równocześnie filmem.

Przez cały trailer przewija się scena, w której Beyoncé wygląda jak z wspomnianego wyżej Formation; ubrana w futro, opiera się o samochód i przez cały czas nie możemy zobaczyć jej twarzy. Najróżniejsze, ciężkie do zinterpretowania urywki scen powodują, że całość jest mocno psychodeliczna. W filmiku ujawnia się także modelka Winnie Harlow.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

tekst | Lena Maksiak

4/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News