Co się stanie, gdy Porsche połączy siły z Paulem Smithem?

Kolorowy samochód

Bez wątpienia oryginalne Porsche 911 racer z 1965 roku to jeden z najbardziej stylowych samochodów, jakie możemy sobie wyobrazić. 53 lata po wypuszczeniu pierwszego auta z tej serii, kultowy klasyk powraca w nowej odsłonie.

Wszystko to zasługa współpracy Porsche z projektantem Paulem Smithem. Model Porsche z 1965 roku ostatnio brał udział w Le Mans Classic – wydarzeniu poświęconym vintage’owym samochodom sportowym. Aby uczcić to wydarzenie, samochód zyskał swoje nowe, tęczowe oblicze!

Samochód został ozdobiony kolorowymi paskami, które są znakiem rozpoznawczym Paula Smitha. Nie tylko na zewnątrz. Środek samochodu również został odrestaurowany, co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Nawet jeśli nie jesteście fanami oldschoolowych samochodów, z pewnością przyznacie, że ten makeover robi wrażenie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1 1 Co się stanie, gdy Porsche połączy siły z Paulem Smithem? 3 1 Co się stanie, gdy Porsche połączy siły z Paulem Smithem? 2 1 Co się stanie, gdy Porsche połączy siły z Paulem Smithem?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News