Co robi Wasz pierwszy znajomy z MySpace?

Obrazek to zestawione dwa zdjęcia tego samego mężczyzny

Pamiętacie ten portal? Dni jego świetności usytuować można w czasach między szczytem popularności Grona i Naszej Klasy a nadejściem ery Fejsbuka. Jeśli byliście aktywnymi użytkownikami, na pewno pamiętacie pierwszego, przypisanego Wam z góry znajomego – Toma. Jesteście ciekawi co dzieje się z nim teraz?

Tom Anderson pojawiał się pierwszy w gronie Waszych znajomych z jednego, prostego powodu. Był założycielem portalu. Korzystając z praw własności do Myspace, postanowił sprzedać serwis w 2005 roku. Za swoje wirtualne dziecko otrzymał, bagatela, 580 milionów dolarów!

Czytaj również: Co robiliśmy w mediach społecznościowych 10 lat temu?

Na zdjęciu znajduje się mężczyzna stojący przy statywie zaparatem

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co zrobić z taką sumą? Wydać na podróże i zainwestować w aparat – pomyślał nasz wspólny kolega. Tom odwiedza mnóstwo, mniej lub bardziej egzotycznych miejsc i uwiecznia je na fotografiach. Zdjęcia naprawdę robią ogromne wrażenie. Z całą pewnością mamy do czynienia z pracą profesjonalisty. Zresztą, zobaczcie sami!

na zdjęciu znajduje się górski strumień, w tle widać szczyt Na zdjęciu znajduje się mężczyzna siedzoący na skraju skały obok wodospadu Na zdjęciu znajduje się rzeka, wpisana w krajobraz Na zdęciu znajduje się lawa wypływająca z wulkanu Na zdjęciu znajduje się mężczyzna w kapeluszu siedzący na tratwie i trzymający zapaloną lampę Na zdjęciu znajduje się człowiek jadący przez las rowerem Zdjęcie przedstawia Wielki Mur Chiński Na zdjęciu znajdują się zabytkowe budynki z Birmy, które są tłem dla wznoszących się w niebo balonów Na zdjęciu znajduje się dówjka trzymających się za ręce ludzi. W tle stoi samochód Tekst: Krzysztof Jędrzejczyk

2/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News