Co podać na Halloween, gdy jesteś kulinarnym beztalenciem?

Banany z oczami i buziami z czekolady i mandarynki udajace dynie

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Jeśli macie już plany, ale nie macie pomysłu co podać gościom i generalnie jesteście leniwi – ułatwimy Wam to zadanie!

Przed Wami kilka Halloweenowych przepisów, które z leniwej kluski zrobią z Was prawdziwych masterchefów halloweenowych przekąsek. W końcu wszyscy wiemy, że prokrastynacja to walka, którą nie jest łatwo wygrać!

Czytaj również: IKEA stworzyła książkę kucharską dla opornych

Mini jabłka w karmelu

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://youtu.be/OHgBJs0u674

Wideo pokazuje jak w raptem kilka minut przygotować zniewalające gości z nóg mini jabłka w karmelu. Wszyscy będą pod wrażeniem, a Ty nie musisz nikogo uświadamiać, że przygotowanie tego nie zajęło Ci całego dnia.

Pajęcza sieć w fasolkowym dipie

Brzmi dość egzotycznie, ale tak właśnie ma być. A sprawa jest prosta – na fasolowy dip nakładacie śmietan tak, żeby powstał wzór pajęczyny. Proste? Proste.

Krwiste ciasteczka

Kupcie dowolne ciasteczka, przygotujcie białą polewę i na koniec użyjcie czerwonego mazaka z lukrem. Kto Wam powie, że sami ich nie upiekliście? Nikt!

Mandarynki udające dynie i bananowe duchy

Jak zrobić z mandarynki dynię, a z banana ducha? Gwarantujemy: nie będziecie musieli się wysilać, a efekt będzie przerażająco dobry!

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News