Co obejrzeć na Netflix, żeby poczuć magię świąt?

Rozpadający się świąteczny piernik

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a jak świąteczne dekoracje i ubieranie choinki to również świąteczna muzyka i naturalnie świąteczne filmy!

Mamy dla Was 8 propozycji wśród których znajdziecie zarówno filmy pełnometrażowej, jak i seriale dostępne na Netlix. Mamy nadzieję, że dla każdego znajdzie się tutaj coś… świątecznego!

1. Kronika Świąteczna

Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty.

2. Świąteczny Książę: Królewskie wesele

Rok po tym, jak pomogła Richardowi zdobyć koronę, Amber wraca do Aldovii, by zaplanować ślub. Jej gust nie wpisuje się jednak w królewski protokół.

3. Świąteczny kalendarz

Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość. Czy z jego pomocą odnajdzie miłość?

4. Zamiana z księżniczką

Gdy mocno stąpająca po ziemi cukierniczka z Chicago i szykująca się do ślubu księżna odkrywają, że wyglądają tak samo, postanawiają świątecznie zamienić się miejscami.

5. A Very Murray Christmas

https://www.youtube.com/watch?v=XJP3db3R014

Bill Murray wraz z całą plejadą gwiazd podczas wieczoru wypełnionego muzyką, żartami i pogaduchami przy kieliszku w prześmiewczej parodii świątecznych występów.

6. Pełniejsza Chata: Sezon 4

Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.

Premiera: 14 grudnia

7. Nailed it! Holiday!

Oto Nailed It! w świątecznej wersji — z brakującymi składnikami, niemożliwymi do realizacji zadaniami i deserami, które nie wyglądają ani trochę apetycznie.

8. Chilling Adventures of Sabrina: A Midwinter’s Tale

Nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi, próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.

Premiera: 14 grudnia
Więcej o świątecznym odcinku przeczytacie tutaj: Poczujcie magię strasznych świąt. Zwiastun i opis świątecznego odcinka Chilling Adventures of Sabrina

Rate this post