Co nowego u MANOIDA? Posłuchajcie utworu „Take Me”

Okładka singla Manoida TAKE ME

W najnowszym utworze MANOIDA gościnnie usłyszymy także głos duńskiej wokalistki Josephine Philip znanej z duetu Darkness Falls oraz współpracy z Trentemøllerem. To jednak nie koniec niespodzianek.

Pod pseudonimem MANOID kryje się polski producent i live performer z coraz bardziej znaczącym dorobkiem na rodzimej i międzynarodowej scenie.

https://www.youtube.com/watch?v=0Fo4RssoVYw

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Swoje pierwsze utwory wydał w 2014 roku, a już w 2015 wyprodukował dobrze przyjętą, debiutancką EP-kę Poli Rise. Współpraca miała kontynuację w 2018 roku, kiedy to MANOID odpowiadał za produkcję połowy pierwszego albumu artystki.

W tym roku ukazały się także dwa kolejne solowe single muzyka – oba z remiksami uznanych międzynarodowych producentów takich jak Sid Le Rock i Black Light Smoke. Artysta już teraz ma na koncie występy w Holandii, Korei Południowej, na Islandii i Słowacji oraz na czołowych polskich festiwalach, takich jak Audioriver czy Tauron Nowa Muzyka.

Nowy singiel ukazał się nakładem niemieckiej wytwórni hafendisko, a jeszcze tej jesieni oficyna wyda pełnowymiarowy album artysty. Album Truth ukaże się na winylu 10 października, a w wersji cyfrowej dwa tygodnie później.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News